Kuprines mokyklai
Mokslas

Idealus kuprinės mokyklai svoris

Pastebima, kad rekomenduojamas daiktų, laikomų mokyklinėje kuprinėje, bendras svoris neretai skiriasi, tačiau patyrę ortopedai sutinka, kad jis neturėtų būti didesnis nei 20 proc. vaiko svorio. O idealus svoris yra nedaugiau kaip 10 proc. Taigi, jei vaiko svoris yra 30 kg, saugiausia tuomet, kai ant jo pečių yra nedaugiau kaip 3 kg. Tuo tarpu 20 proc. sudarytų 6 kg. Pilnos kuprinės mokyklai svorį galite pamatuoti su įprastinėmis bene kiekvieno iš mūsų namuose esančiomis svarstyklėmis. Kaip bebūtų, verta pateikti keletą papildomų naudingų patarimų, kurie turėtų padėti jūsų vaikams palengvinti kuprines mokyklai.

Įsigykite kokybišką kuprinę mokyklai

  • Atminkite, kad medžiaga, iš kurios pagaminta kuprinė, turi įtakos jos svoriui, todėl ieškokite tokios kuprinės, kuri yra lengva, patvari ir funkcionali.
  • Be to, labai svarbu, kad įsigyta kuprinė būtų kaip įmanoma mažesnė. Žinoma, galite norėti, kad joje tilptų visi būtiniausi daiktai, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jei kuprinėje bus daug papildomų skyrelių, jūsų vaikas gali norėti užpildyti ir juos, tokiu būdu padidinant ir kuprinės svorį.
  • Kuprinės su išorinėmis permatomomis kišenėlėmis yra labai naudingas sprendimas. Tokiu atveju vandens buteliukas ar kitas sunkesnis daiktas visuomet bus matomas. Tuo tarpu, jei jūsų vaikas tokius daiktus padės ant kuprinės dugno, tikėtina, kad apie juos pamirš.

Į kuprinę talpinkite tik pačius būtiniausius daiktus

Puikiai suprantama, kad nėra tikslinga į mokyklinę kuprinę susidėti visas knygas ir kitus abejotino būtinumo daiktus. Visa tai gali gerokai padidinti kuprinės svorį ir apsunkinti jūsų vaiką. Kaip žinia, pernelyg sunkios ir nepatogios kuprinės gali neigiamai paveikti vaiko fizinį vystymąsi, todėl jokiu būdu nepamirškite kaskart įvertinti kuprinės mokyklai svorio ir jos patogumo.

Jei jūsų vaikas kaskart eidamas į mokyklą jausis patogiai ir komfortiškai, jo mokymosi procesas taip pat bus kur kas sėkmingesnis ir malonesnis. Taigi, stenkitės tam tikrus klausimus spręsti kaip įmanoma originaliau ir optimaliau. Juolab, kad šiomis dienomis nemažai vaikų dalį savo knygų palieka mokyklose esančiose asmeninėse spintelėse – tai yra vienas iš būdų, padedančių sumažinti kasdien naudojamos kuprinės svorį.