www.konsultacijaverslui.lt
Verslas

Kas yra seo paslaugos?

SEO paslaugos, paprastai.

Dažnai mes, tie, kurie mėgsta naršyti internete, net nesusimąstome, kaip ir kodėl, Googlė mums grąžina kažkokią tai paieškos rezultatą, kurio mes užsiprašėme įvesdami į paieškos laukelį. Juk įvedame kažkokią frazę, pagal kurią galima atrasti tūkstančius puslapių, bet kažkodėl mes gauname tą pagal tą frazę keletą tinklapių, kurie yra pirmame Googlės puslapyje.
Štai čia ir pradėsime aptarimą, kas yra seo paslaugos: Jeigu dvidešimt internetinių parduotuvių pardavinėja tokius pat batelius, tai kaip paieškų sistemoms, atrinkti tai, ką mes norėtume matyti. O gal paieškų sistema atrenka tai, ką ji nori mums pasiūlyti? Ir šį kart Jūs nesuklydote, būtent ta internetinė parduotuvė, kuri užsisakė seo paslaugas ir kuri susitvarkė savo svetainę pagal seo rekomendacijas, būtent ta internetinė parduotuvė ir pakyla paieškų sistemų voratinklyje, ir mums, vartotojams yra grąžinama kaip rezultatas pagal paieškos žodį. Trumpiau ir paprasčiau tariant, seo paslaugos, yra tai, kas leidžia internetinei parduotuvei Googlėje pakilti laipteliu aukščiau už kitas internetines parduotuves parduodančias tą pačią prekę. Vadinasi, jeigu Jūs užsisakėte kokybiškas seo paslaugas, ir Jums sutvarkė internetinę parduotuvę pagal seo standartus, arba optimizavimo svetainę pagal seo standartus, tai į Jūsų tinklapį ima užsukti didesnis kiekis lankytojų, kurie potencialiai yra pirkėjai. Gaunasi taip, kad padidėjęs žmonių kiekis automatiškai didina ir Jūsų pardavimus, iš ko gaunasi, kad Jūsų pelnas proporcingai didėja.
Padarykime trumpą bet aiškią suvestinę ir išvadą: seo paslaugos Jums į tinklapį generuoja didžiulį klientų ,kiekį, ir Jūs sutaupote iš to, kad nemokėjote radijo ar televizijos reklamos kūrimui, transliavimui, nemokėjote laikraščių reklamos agentūroms. Šiais laikais, labai daug žmonių informacijos ieško internete, tad sugebant tinkamai privilioti klientus per paieškų sistemas Jums labai akivaizdžiai sutaupo pinigus reklamos biudžeto. Svarbu yra atsiminti viena, kad Googlė yra pelno siekianti organizacija, todėl esant pirmai galimybei, paieškos sistemos visada Jūsų tinklapio suvestinę talpins žemiau, negu mokamos reklamos, bet, kadangi ne visi gali mokėti milžiniškus pinigus Googlei, tai tada geriau samdykime seo specialistus.