www.krutinesdidinimas.lt
Sveikata

Krūtų didinimas, o kam to reikia?

Krūtų didinimas, arba pamąstymai apie tai.

Kiekvienas vyras žiūrėdamas į moterį, tikrai visų pirma žiūri ne į akis, o kai kur kitur… O jeigu rimtai šnekant, tai nėra nė ko slėpti, kad vyrai myli moteris akimis, ir jeigu moteris yra proporcingo sudėjimo, gražiai nuaugusi, dailaus veidelio, na, supratote, graži lėlytė, tada vyrai lydosi, kaip sniegas karštą dieną ant asfalto. Viskas yra gerai ir smagu su tuom, vyrai lydosi ir ryja moteris akimis, o moterys džiaugiasi, ir krykštauja dėl didelio gerbėjų dėmesio. Ir tik nereikia sakyti, kad moterims nepatinka, visoms patinka dėmesys, tik tas dėmesys neturi per augti iki vulgarumo.
Tik ne apie tai šnekėti norėjosi man, o apie tai, kad yra moterų grupė, kurią gamta nuskriaudė, na tiesiog nedavė gražios figūros, pagailėjo iškilios ir putlios krūtinės. Va čia ir prasideda pelenės istorija, Jūs net neįsivaizduojate, kiek moteris o ypač merginos kenčia, kokį psichologinį diskomfortą jaučia, kai tiesiog neturi krūtinės, arba ji yra ne proporcinga, arba mažą, arba su pažeidimais. Va tada ir padeda plastikos chirurgai ir atlieka krūtų didinimo operacijas, kurios ne tik, kad padaro moterį seksualiai patrauklią, bet ir išsprendžia visą eilę moters psichologinių problemų, kurios ją persekiojo nuo paauglystės iki tol, kol buvo atliktas krūtų didinimas. Ir gali feministės tauškėti, kad čia vyrų išsigalvojimas, kad nereikia moteriai įtikti vyrui, bet tai ar ir suknelių nereikia dėvėti, nereikia moteriai puoštis, rengtis? Jeigu jau nuskriaudė gamta moterį, negu negalima apeiti tą gamtą, ypač, kai jau yra tokios galimybės medicinoje, ir tiesiog padėti moteriai būti gražiai ir jaustis laimingai. Leisti jai gyventi pilnavertį gyvenimą ir sulaukti gerbėjų žvilgsnių, bei konkurenčių apkalbų.
Krūtų didinimas turi būti atliekamas tiktais profesionalų, apie tai net neverta diskutuoti, bet ar reikia pasididinti krūtines, ar ne, čia jau sprendžia kiekviena moteris, ir niekas neturi teisės jos apsisprendimą įtakoti ar smerkti.