Sveikata

Estetinis plombavimas – ką reikia žinoti

Žiūrėdami senus tarybinius filmus arba laidas, kur filmuoti mūsų lietuviai, matome, kad tais laikais estetinis plombavimas dar nebuvo taip pažengęs kaip dabar, ir iš senų vaizdo kadrų lenda bedantės šypsenos. Normalu, jeigu gražiausias kaimo vyras nusišypso šypsenėle, kurioje kulkos dydžio skylė žioji, o jis dar ir pašvilpt per ją moka, taip pamalonindamas visas šieną kraunančias damas. Tačiau tie laikai praėjo, kai lietuviai lakstė laukuose su bedantėmis šypsenomis, o kitoje Atlanto pusėje spindinčiais dantimis šypsojosi amerikiečiai, žinantys, kas yra estetinis plombavimas ir net negalvodami apie tai, kad išsižiojus burnoje gali žybtelėti metalinis dantys. Šiuolaikinės technologijos visą odontologiją yra apvertusios aukštyn kojomis. Bet kuris dantu gydymas yra profesionalus, progresyvus ir leidžiantis matyti nuostabius, ilgalaikius rezultatus. Visos dantų gydymo ir netgi protezavimo technologijos yra pažangios, jos leidžia lengvai matyti ir daryti viską, ką reikia. Jos leidžia ne tik pasiekti nuostabių rezultatų ir suteikti žmonėms tokius protezus, implantus, gydymus, kad atrodo, jog svetimi dantys pasidaro geresni negu savi, bet ir visa tai leidžia patirti maloniu būdu, be jokių nereikalingų skausmų, baimės ar kančių.


Darbe neteko dantų krašto

Saulius sako, kad dantų krašto jis neteko darbe. Nors darbe darbuotojus draudžia draudimas, jis visgi atlygina viską pinigais, o žmogui tenka pačiam patirti skausmą ar baimę, kad galbūt nepavyks atstatyti buvusios sveikatos. Taigi, dantu plombavimas jam dabar grąžino normalią šypseną. Saulius dirba statybose ir jam vieną nesėkmingą dieną darbe nutiko trauma, kurios metu jis gavo didelį smūgį į veido sritį iš metalinių konstrukcijų. Tikras stebuklas, kad niekas daugiau nelūžo. Tačiau dantys kaip reikiant suklibėjo ir visgi du iš jų nulūžo. Bet ne visiškai, o labiau pusiau. Todėl estetinis plombavimas kaina jam pasirodė nemalonus dalykas. Visgi jis galiausiai sužinojo, kad pats už visa tai neturės mokėti, nes trauma, patirta darbe, yra padengiama iš draudimo kišenės. Dabar jis džiaugiasi, kad jis nėra jo tėvas, kuris visą gyvenimą pravaikščiojo su didžiausia skyle šypsenoje, atsiradusia būtent darbo metu. Tais laikais tiesiog dar nebuvo tokio draudimo, kuris padengtų šias išlaidas. Taigi, štai dabar Sauliui jau yra malonu, kad jis gali šypsotis pilna dantų šypsena, kurią padengė draudimas. Estetinis plombavimas Vilniuje vyko ir gana greitai bei efektyviai Sauliui ėmė šviesti tiesiog nauji dantys.


Itin tikslios technologijos

Ten, kur buvo Saulius, ir kur jam atliko plombavimą, yra stomatologijos klinika Vilniuje. Saulius pats yra prie technologijų, todėl jį labai sudomino, jog klinikoje buvo itin gerų, brangių ir saugių technikų. Net tas pats plombavimas vyko visai kitaip nei kad jo miestelyje, kur visada dantis jam taisydavo ta pati stomatologė, trūkstamą danties dalį padarydama tiesiog „iš akies“. Ten, kur gydėsi Saulius, buvo modernios netgi 3D technologijos, ir su jomis pavyko tikrai labai gerai atlikti visus reikiamus darbus. Su specialiomis mikro technologijomis buvo sukurtas toks protezas, kuris idealiai atitiko Sauliaus danties reljefą. Šis estetinis plombavimas sukūrė tokią buvusią danties dalį, kad niekas nepasakytų, jog ten netikras dantis. Kaip sakoma, pagrindinė 3D technologijų spraga yra ta, kad jos niekada nepadaro visko su trūkumais, jos padaro idealiai, pagal tai ir gali atpažinti, kad tai yra dirbtinis dalykas. Taigi, ir dantys Sauliaus dabar atrodo idealiai. Su nauja šypsena – daugiau pasitikėjimo savimi.