Finansai,  Įvairūs,  Namams,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems,  Verslas

Kur gauti paskolą?

paskolaSu laiku atsiranda vis daugiau asmenų, kuriems tenka pasinaudoti kredito teikėjų paslaugomis – vieni taip sprendžia savo problemas, kiti tiesiog stengiasi gyventi įprastą gyvenimą, palengvindami savo buitį būtent skolinimosi procedūromis. Šiuo metu paskolos gali būti teikiamos įvairiems atvejams ir kiekvienas žmogus susiduria su vis kita situacija. Tuo norime pabrėžti, kad konkrečių paskolų bendrovių pasirinkimas niekada nebus naudingas būtent visiems vartotojams, nes kai kuriais atvejais tenka pasinaudoti ir kitų kreditorių paslaugomis. Apie juos ir yra šis straipsnis – apibendriname kur reikėtų skolintis ištikus tam tikrai situacijai.

Greitųjų kreditų bendrovės yra palankus pasirinkimas tiems, kurie sprendžia trumpalaikes problemas. Žinoma, svarbiausia yra išskirti sumą – jeigu norite kažkokios sumos, kuri būtų vos iki poros tūkstančių, tai greitųjų kreditų bendrovės yra bene geriausia išeitis. Čia skolintis galite vairias sumas ir kiekvienas šios kategorijos paskolos tiekėjas gali pasiūlyti vis kitų akcijų ir aišku – sąlygų. Čia skolintis rekomenduojama tais atvejais, jeigu pinigų reikia neilgam laikui ir suma nesiekia penkiaženklį skaičių. Čia galima pasinaudoti tokiomis nuolaidomis kaip nemokamas kreditas ar paskolos įmokos atidėjimas.

Norint pasiskolinti būsto įsigijimui reikėtų kreiptis į kiek stambesnius šios rinkos žaidėjus. Bankai bei kreditų unijos gali paskolinti pinigų būstui įsigyti. Tik šiose vietose galite sulaukti reikiamos pagalbos, nes įprasta, kad greitieji kreditai nėra skirti tokiems pirkiniams įsigyti. Tiek bankai, tiek ir kredito unijos skolina dideles sumas ilgiems laikotarpiams. Palūkanų norma priklauso nuo pasirinkto palūkanų tipo – kintamųjų bei fiksuotų. Čia galioja daug sąlygų, nes tokių paskolų išdavimas yra labai rizikingas, tad tokiems paskolos teikėjams turėsite suteikti visas saugumo garantija, kuriomis gali būti užstatas, laiduotojas ir t.t. Užstatu gali būti atitinkamos vertės turtas, kuris būtų nemažesnės vertės nei pati paskola. Žinoma, pirmiausia bankuose ir unijose turėsite atitikti daug reikalavimų, kad toliau su jumis būtų rengiama sutartis – tokie kreditoriai apžvelgia jūsų kredito istoriją, pajamų bei išlaidų santykius, apžiūri pajamų pasikeitimus ir t.t. Tai jiems leidžia užtikrinti sklandesnį paskolos gražinimą.

Apibendrinant, galime sakyti, kad jeigu norite trumpalaikės finansinės pagalbos, jums būtina kreiptis į greituosius kreditus, o dideliems pirkiniams įsigyti teks skolintis iš komercinių bankų arba kredito unijų.