Grožis,  Paslaugos,  Sveikata

Dantų protezavimas – visaverčio gyvenimo link

dantų protezavimasDantų netekimo problema yra aktuali kiekvienam – juk niekada negali žinoti, kada tavo šypseną ir visą gyvenimo būdą sugriaus nelaimingas įvykis, o galbūt visa tai išgyvenate jau ir dabar? Bet kuriuo atveju dantų protezavimas leidžia susigrąžinti prarastus dantis jų netekimo atveju. Tai unikali paslauga, kuria gali pasinaudoti beveik kiekvienas.

Prarasti dantys gali sukelti daug sunkumų. Visų pirma akivaizdžiai galima pastebėti pakitusią šypseną, dėl kurios imama mažiau pasitikėti savimi, pradedama linkti į depresiją. Dantų problemos apsunkina ir maisto kramtymo pojūčius, neretai nuo to nukenčia ir kalbėjimas, gali būti sunkiau ištarti tam tikrus žodžius ar sakinius. Visi šie sunkumai smarkiai įtakoja žmogaus gyvenimo būdą, dantų netekimas lemia net ir visuomeninio statuso praradimą. Visgi, neverta nusivilti, nes šiandien protezavimo pagalba galima susigrąžinti visaverčio gyvenimo malonumą.

Dabar dantų netekimo sukeltas fizines ir psichologines problemas lengva nuvyti profesionalių specialistų pagalba. Dantų protezavimas leidžia atkurti prarastų dantų funkcijas, tad visa tai padeda atgauti prarastos šypsenos grožį, pasitikėjimą savimi ir komfortą. Sugrąžinti dantys taip pat leidžia pasimėgauti ir galimybe pilnavertiškai kramtyti maistą, valgyti kietus produktus ir dėl to visai nesijaudinti. Protezavimo pagalba galima atkurti tiek kelis trūkstamus dantis, tiek jų eiles. Viskas prasideda nuo gydytojo konsultacijos.

Kai tvirtai nusprendžiama ryžtis dantų protezavimui, reikia išsirinkti tinkamą gydytoją, kuris ir bus atsakingas už jūsų dantų būklę. Toks specialistas pirmiausia apžiūrės paciento dantų būklę bei pasiūlys gydymo planą. Tai standartinis procesas, be kurio būtų neįmanomi tolimesni žingsniai. Konsultacijos metu pateikiama visa aktuali informacija – gydymo eiga, jo trukmė bei visų paslaugų kaina. Papildomai gali būti atliekami ir kai kurie tyrimai. Šiuolaikinių technologijų dėka dantų protezavimas atliekamas nepriekaištingai, tad nereikės jaudintis savo dantų būkle, kadangi protezai atitiks aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Džiugu, jog šiandien prarastus dantis galima susigrąžinti. Tai leidžia susigrąžinti prarastą komforto jausmą, šypsenos žavesį bei visuomeninį statusą. Dantų implantai atstos tikrus dantis, nereikės jaudintis dėl jų funkcionalumo ar būklės, teliks mėgautis grąžintomis galimybėmis bei malonia akiai šypsena.