Įvairūs

Ką dažniausiai pamiršta besikraustantys žmonės

Persikraustymas yra gana didelis stresas, todėl natūralu, jog įsijautę į pakavimą ir baldų ardymą, sujaukiame smegenis ir pamirštame elementarius dalykus. Todėl perkraustymo paslaugų įmonės sudarė 9 priminimų sąrašą lengvesniam ir paprastesniam persikraustymui.

Šaldytuvas ir jo turinys

perkraustymas-šaldytuvas

Nėra nieko bjauriai kaip pervežti prieš valandą atjungtą šaldytuvą. kaip tik pervežimo metu jis pradeda atitirpinėti, visur varva vanduo, kyla pavojus jog šalia esančios popierinės dėžės peršlaps ir paskui nešant suplyš. Norint to išvengti, šaldytuvą reikia išjungti mažiausiai prieš parą, geriausia prieš dvi ir prieš pat persikraustymą reikia sausai išvalyti.

Tam, kad būtų galima šaldytuvą išjungti prieš parą reikia pasirūpinti, jog jame nebūtų greitai gendančių bei šaldytų produktų. Kad taip ir būtų jau reikia pradėti planuoti bent prieš porą savaičių – stengtis gaminti iš to kas yra šaldytuve ir taip sunaudoti kiek įmanoma daugiau maisto.

Raskite auklę vaikui ir šuniui

perkraustymas-vaikai

Nieko nėra pavojingiau, kaip mažas vaikas ar šuo besitrinantis ten, kur suaugę dėdės bando išnešti didelį pianiną. Todėl tiksliai žinant kurią dieną bus vykdomas pagrindinis perkraustymas, palikite vaiką, šunį ar kitą naminį gyvūną ten kur jis bus saugus.

Informuokite apie adreso pakeitimą

Vos tik žinosite naująjį savo adresą, pakeiskite visose institucijose, ryšio kompanijose, jog visi laiškai pradėtų keliauti į naują pašto dėžutę. Visgi, nors atrodo ir visiems praneši, kas nors pamiršta pakeisti adresą sistemoje ir laiškas keliauja senuoju adresu. Todėl palikite telefono numerį naujiems buto gyventojams, kad netyčia atkeliavus svarbiam laiškui, apie jį jus informuotų.

Nufotografuokite prietaisų sujungimus

perkraustymas-technika

Prieš atjungdami buities prietaisus, nufotografuokite kaip sujungti visi laidai, laidukai, nufotografuokite prietaisų skydelius, kuriuose matosi visi nustatymai. Visa tai palengvins prietaisų pajungimą naujuose namuose.

Sutvarkyta oazė naujuose namuose

Tik nuvykus, iškrovus daiktus ir uždarius duris paskui perkraustymo įmonės vyrukus apima toks palengvėjimas ir … nežinia nuo ko pradėti. Todėl geriausia, jog dar prieš persikraustymą vonia ir virtuvė būtų aptvarkyta ir nuvykus be didelių pakavimųsi būtų galima palįsti po dušu ir pasidaryti kavos. Tada jau bus galima imtis ir rimtesnių darbų.

Patarimais dalinosi kraustymelis.lt – perkraustymo paslaugos Vilniuje.