Finansai

Kreditas internetu išduodamas tau, man ir kiekvienam vos per keletą minučių

kreditas internetuAtrodo, kad nebegali būti lengvesnio būdo pasiskolinti. Tikriausiai kiekvienam pažįstamas jausmas, kai iki algos dar kelios dienos, o taip reikia nupirkti dovaną gimtadienį švenčiančiam draugui, pratęsti mėgiamo žurnalo prenumeratą ar paaukoti tam tikrą sumą staiga sugedusiam automobiliui. Senais gerais laikais tiesiog nubėgdavom pas kaimyną pasiskolinti. Dabar prašom, kad pervestų reikią sumą draugai ar artimieji. Tačiau yra ir dar vienas labai patogus būdas pasiskolinti. Tai – kreditas internetu.

Šiandien jau kiekvienas naudojamės internetu. Net tik maži vaikai žino, kas yra internetas ir kaip jis veikia. Senjorai ne ką mažiau nutuokia apie šią virtualią erdvę. O kiekvienas darbingo amžiaus žmogus tikriausiai neturi dienos, kai nebūtų naršęs internete. Čia visada patogu skaityti naujienas, bendrauti su draugais, sumokėti mokesčius, pirkti prekes bei pasiskolinti. Kreditas internetu tuo ir patogus, kad jį užsisakyti ir gauti galima labai greitai. Skolintis virtualioje erdvėje galite net iki 10 tūkstančių litų, o visas procesas užtruks 15 minučių. Tai beveik tas pats, kas parašyti draugui laišką ar įsigyti norimą dovaną sau.

Kreditai žmonių buvo greitai pamėgti dėl keleto svarbių priežasčių. Žinoma, pinigų gavimo greitis yra vienas iš pagrindinių niuansų. Jei greitai pasiskolinate, dar nereiškia, kad taip pat staigiai turėsite pinigus ir grąžinti. Kredito grąžinimo terminas gali būti iki 24 mėnesių. Jeigu reikiamą pinigų sumą sukaupsite greičiau, tai grąžinti pasiskolintus pinigus galėsite kad ir po dviejų savaičių. Palūkanos skolinantis internetu nėra didelės, todėl žmonės šį privalumą labai vertina.  Palūkanos dažniausiai būna vos nuo 3 procentų. Greita, ir svarbiausia paprasta išdavimo forma – tai pliusas, kurį turi kreditas, kuris suteikiamas internetu.

Taigi jeigu esate jau pilnametis, galite gauti kreditą ir Jūs. Kriterijus jam gauti yra amžius – 18 metų, ir Lietuvos Respublikos pilietybė. Jeigu prieš keletą metų skolintis lėkdavote pas kaimyną, pinigų paskolinti prašydavo kolegų, giminaičių ar draugų, dabar tai galite pamiršti. Kreditas jau yra suteikiamas internetu ir galite pasinaudoti šia puikia galimybę bet kuriuo paros metu.