http://www.apskaitos-paslaugos.eu/

Buhalterinė apskaita mokykloje.

Buhalterinė apskaita ir finansai mokykloje.

Manote, kad kas nors tuom užsiima ir ruošia mūsų vaikus, Jūs labai klystate.
Realiai, yra kai kuriose mokyklose finansų pamokos, ar po pamokiniai užsiėmimai, bet kad tenais būtų mokinama apie buhalterinę apskaitą, tai nesulauksite. Jūs paklausite, o kam reikia vaikus mokinti tos buhalterinės apskaitos, negi ji kažkam padeda. O padeda dar ir kaip, nes vaikas išmoksta, kaip tinkamai reikia skaičiuoti savo pinigėlius, kaip reikia tinkamai planuoti savo išlaidas ir pajamas. Mums gal ir atrodo, kad tai tokios mažos pajamos ir išlaidos, kad net nėra ką čia ir planuoti, bet vaikui, visi pinigėliai kuriuos jis gauna yra didžiulės ir vienintelės pajamos, tad nori nenori, jas reikia skaičiuoti, atidėti, ir būtinai reikia planuoti savo išlaidas.
Išlaidų neplanavimas atsiliepia ne tik vaikystėje, bet ir suaugus. Mes realiai galime matyti, kiek yra daug suaugusių žmonių, kurie tiesiog nesusidoroja su savo finansinėmis naštomis, prasiskolina bankams, lizingo įstaigoms ir kitokios institucijoms. Tokie žmonės patenka į užburtą ratą, ir tiesiog negali deramai ir tinkamai iš jo išsivaduoti, nes tiesiog neturi tinkamo finansinio pasiruošimo, finansinio išprusimo, ir negali lengvai ir laisvai disponuoti savo uždirbamais pinigais, nes tiesiog neįsivaizduoja, kaip reikia tinkamai valdyti buhalterinę apskaitą, kaip reikia tinkamai skaičiuoti savo pinigus ir kaip reikia tuos pinigus tinkamai paskirstyti, kad tie pinigai vienodai tekėtų viso mėnesio laikotarpyje, o ne būtų išleidžiami mėnesio pradžioje, o paskiau pinigų pritrūktų būtiniems įsipareigojimams padengti.
Buhalterinė apskaita yra reikalinga kiekvienam iš mūsų, ir mūsų gyvenime ji daro didžiulę įtaką, tad norime mes ar nenorime, turime išmokti valdyti savo finansus ir tinkamai pritaikyti buhalterinę apskaitą savo gyvenime.
Kad jau išsiaiškinome, kodėl mums reikia mokėti buhalterinės apskaitos, tai tada galime grįžti prie vieningos išvados, kad finansų reikia mokintis mokykloje, ir kad mokykloje vaikai turėtų būti ruošiami finansiniams įšukiams ir kad turėtų būti detaliai ir vaizdžiai supažindinami su buhalterine apskaita, kad vėliau gyvenime suaugus netektų raudonuoti ir mėlynuoti iš gėdos, kai nemokama susitvarkyti su savo finansais.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About seowebs