skyrybos-uk-anglijoje
Finansai

Patogus ir greitas būdas nutraukti santuoką gyvenant užsienyje

Gyvenant užsienyje, ypač Anglijoje (UK), Lietuvos Respublikos piliečiams skyrybų procesas gali būti sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis. Skyrybos Anglijoje Lietuvos pliečiams tikrai gali pasirodyti gana komplikuotas, tačiau su skyrybų internetu paslauga, šis procesas tapo daug paprastesnis ir greitesnis. Čia pateikiamas išsamus skyrybų proceso aprašymas, kaip viskas vyksta internetu.

Skyrybų dokumentų rengimas

Skyrybų procesas prasideda nuo anketos pateikimo. Užpildę skyrybų anketą, gausite konsultaciją su profesionaliu skyrybų ekspertu ar teisininku telefonu arba elektroniniu paštu. Konsultacija padės aiškiau suprasti visus skyrybų procesui būtinus žingsnius ir jūsų teises bei pareigas. Po konsultacijos jums bus atsiųsta teisinių paslaugų sutartis, kurioje bus išdėstyti mūsų įsipareigojimai sutvarkyti jūsų skyrybų procesą.

Esant jūsų pageidavimui, per 1-3 dienas surinksime visas reikalingas pažymas skyrybų procesui. Parengę skyrybų dokumentus, juos atsiųsime jums pasirašyti taip pat per 1-3 dienas, užtikrinant greitą ir efektyvų dokumentų tvarkymą.

Dokumentų pateikimas

Pasirašius skyrybų dokumentus, juos galite atsiųsti mums elektroniniu būdu, naudojant fotografijų arba skenavimo formatą. Po dokumentų gavimo, mes patikrinsime parašus ir, jei reikės, suteiksime papildomas konsultacijas telefonu arba elektroniniu paštu. Tai užtikrins, kad visi dokumentai būtų tinkamai ir laiku pateikti teismui.

Skyrybų proceso pradžia

Gavę visus reikalingus dokumentus, mes juos pateiksime teismui ir lauksime svarstymo datos paskelbimo. Teismui kylančiais klausimais arba reikalavimais atitinkamai reaguosime ir suteiksime visą reikiamą papildomą informaciją. Svarbu užtikrinti, kad visi teisminiai dokumentai būtų tvarkingai parengti ir pateikti, kad teismo procesas vyktų sklandžiai ir efektyviai.

Kartais (skyrybų dokumentų tikslinimas)

Teismui svarstant bylą, gali prireikti papildomų dokumentų patikslinimų arba pataisymų. Tokiu atveju mūsų skyrybų ekspertai ir teisininkai parengs reikalingus dokumentus ir pateiks juos teismui laiku ir tinkamai. Ši procedūra padės užtikrinti, kad visi teisiniai reikalavimai būtų laikomasi ir jūsų skyrybų proceso metu neiškiltų papildomų kliūčių.

Teismo nuosprendis

Teismo svarstymo metu bus priimtas galutinis sprendimas dėl skyrybų. Gavus teismo sprendimą, jums bus suteikta galimybė susipažinti su jo turiniu. Teismo sprendimas įsigalios per 30 dienų nuo jo priėmimo datos. Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite gauti originalų ištuokos dokumentą su reikiamais antspaudais ir parašais. Šio dokumento paruošimas ir atsiuntimas paprastai užtrunka apie 1-2 savaites.

Jei pageidaujate, mes taip pat pasirūpinsime ištuokos dokumento apostilizavimu ir jo atsiuntimu jūsų pageidaujamu adresu. Mes visada esame pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus ir suteikti reikiamą pagalbą per visą skyrybų procesą, užtikrindami, kad jūsų teisiniai interesai būtų apsaugoti.

Kodėl verta rinktis skyrybas pas Teisės Angelus?

Skyrybas pas Teisės Angelus verta rinktis dėl daugelio svarbių priežasčių, kurios užtikrina efektyvų, patikimą ir profesionalų požiūrį į jūsų skyrybų procesą. Štai keletas svarbiausių priežasčių, kodėl mūsų klientai pasirenka mūsų paslaugas:

Profesionalumas ir Patirtis. Teisės Angelus teikia aukščiausio lygio teisines paslaugas, pagrįstas daugiau nei dešimties metų patirtimi teisės srityje. Mūsų komanda sudaryta iš profesionalių teisininkų ir skyrybų ekspertų, kurie yra pasirengę atidžiai ir atsakingai spręsti jūsų individualius reikalavimus.

Asmeninis Požiūris ir Dėmesys Klientui. Mes suprantame, kad kiekvienas skyrybų atvejis yra unikalus, todėl suteikiame asmeninį požiūrį į kiekvieną klientą. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų teisiniai interesai būtų tinkamai apsaugoti ir visi skyrybų procesai būtų vykdomi kuo sklandžiau.

Greitis ir Efektyvumas. Skyrybų procesas pas Teisės Angelus yra ne tik patogus, bet ir labai efektyvus. Mes suprantame, kad laikas yra vertingas išteklis, todėl stengiamės užtikrinti, kad visos procedūros būtų atliekamos greitai ir efektyviai. Tai apima greitą dokumentų paruošimą, teismų procesų stebėjimą ir visų teisinių formalių reikalavimų laikymąsi.

Patikimumas ir Konfidencialumas. Mums labai svarbu klientų pasitikėjimas ir konfidencialumas. Mes garantuojame, kad visi jūsų asmens duomenys ir teisiniai dokumentai bus tvarkomi su didžiausiu atsargumu ir laikantis griežčiausių konfidencialumo principų.

Visapusis Aptarnavimas. Teisės Angelus ne tik suteikia teisines konsultacijas ir vykdo skyrybas, bet ir teikia visapusį aptarnavimą visais susijusiais klausimais. Mes esame čia, kad padėtume jums per visą skyrybų procesą, suteikdami profesionalią pagalbą ir atsakymus į visus jūsų klausimus.

Prieinamumas ir Darnių sprendimų paieška. Mes stengiamės rasti harmoningus sprendimus, atitinkančius jūsų interesus ir poreikius. Mes esame pasirengę dirbti su jumis, siekdami rasti geriausią išeitį iš bet kokios situacijos, susijusios su skyrybomis, ir užtikrinti, kad jūsų teisiniai ir asmeniniai tikslai būtų pasiekti.

Pabaigai

Skyrybos internetu UK yra patogus ir efektyvus būdas nutraukti santuoką, neatsiribojant nuo savo kasdienio gyvenimo Anglijoje. Leiskite mums padėti jums per šį sunkų gyvenimo etapą ir užtikrinti, kad visi skyrybų procesai būtų tvarkingai ir profesioniškai sureguliuoti. Pasinaudokite mūsų paslaugomis ir leiskite mums palengvinti jūsų skyrybų procesą internetu.