Finansai,  IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Pirkiniai,  Suaugusiems,  Verslas

Kreditai iš jungtinio finansavimo bendrovių nėra jau tokie naudingi

kreditaiKonkurencija paskolų rinkoje didėja – jungtinio finansavimo bendrovės sėkmingai įsilieja į šį verslą galėdamos pasiūlyti vartotojams dar pigesnes paskolas. Kaip bebūtų gaila, bet ne vienas klientas vis tiek renkasi įprastas paskolų bendroves, nes jose pasiskolinti pinigų yra paprasčiau. Kreditai ten suteikiami nedidelėmis palūkanomis, bet vis dėlto – jungtinio finansavimo įmonės siūlo mažesnes paskolų kainas. Toks vartotojų elgesys yra suprantamas, nes šios bendrovės turi vieną didžiausią minusą – jos ima gana didelius tarpininkavimo mokesčius, kurie kai kuriems vartotojams yra nepriimtini. Tos sumos gana didelės – jos gali siekti net 10 ar 15 procentų paskolos sumos.

Kai kurie asmenys jungtinio finansavimo bendrovių paslaugų nesirenka ir todėl, kad ten visa kredito gavimo procedūra užtrunka žymiai ilgiau nei skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių. Esmė tame, kad tokios įmonės priverčia klientus laukti gana ilgai, nes jos neturi daug investuotojų, kurie investuotų į paskolas. Trumpai tariant, tokios jungtinio finansavimo bendrovės tik tarpininkauja, o visą paskolos sumą suneša paprasti žmonės, kurie nusprendžia investuoti į paskolas. Bėda tame, kad pateiktus kredito paraišką, pirmiau reikia sulaukti jos patvirtinimo. Kai sulaukiamas patvirtinimas, tada tą paraišką mato investuotojai. Būtent tada reikia laukti ilgiausiai, nes neretai sunešamos paskolos sumos reikia laukti net kelias dienas. Jeigu paskolos suma per tam tikrą laiką nėra sunešama, tada paraiška yra panaikinama.

Taip pat reikia paminėti, kad įprastos greitos paskolos yra naudingesnės tuo, kad jos gaunamos ir per akcijas, kurios leidžia nemokėti palūkanų. Trumpai tariant, junginio finansavimo bendrovės nesiūlo tokių paskolų, kurios būtų nemokamos, o štai populiariausios kreditų bendrovės naujiems klientams siūlo pasiskolinti nemokamai net iki trijų mėnesių laikotarpiui. Tačiau, skolinantis nemokamai, taip pat būtina žiūrėti visas keliamas sąlygas. Geriausia imti ilgalaikę paskolą, kuriai taikoma pirmos įmokos atidėjimo galimybė. Atidėjimo galimybė taikoma net trims mėnesiams, o tai reiškia, kad po ketvirto mėnesio klientas turi sumokėti pirmąją paskolos įmoką. Nuo tada ir pradedamos skaičiuoti pirmosios palūkanos. Tad, jeigu galite per pirmus tris mėnesius grąžinti paskolą iki galo, tai jums palūkanų nebūtų.