Finansai,  IT,  Įvairūs,  Paslaugos,  Suaugusiems,  Verslas

Refinansavimas be užstato

kreditas be palukanuDaugelis vartotojų klysta manydami, kad paskolos refinansavimas be užstato yra gana lengvai pasiekiama paslauga – ją gali gauti tik tam tikri asmenys. Pirmiausia, kiekvienam vartotojui derėtų žinoti tai, kad ši paslauga yra tas pats vartojimo kreditas, kurį ėmėte prieš tai. Skirtumas yra tas, kad bendrovė, kuri jums suteikia refinansavimą, jums pinigų neduoda – ji pati apmoka jūsų sąskaitas už paskolas. Tada jūs esate skolingi būtent refinansavimą suteikusiai bendrovei. Kuo tokia paslauga naudinga? Naudinga tuo, kad tokios įmonės dažniausiai vartotojams pasiūlo lengvesnį skolų grąžinimą – prailgina terminą, leidžia mokėti mažesnes įmokas, sumažina palūkanas ir t.t. Jos tiesiog pasiūlo tokias sąlygas, kad klientui būtų lengviau grąžinti skolą.

Kas liečia skirtumus ir galimybę gauti tokią paslaugą, tai pirmiausia visiems klientams reikia žinoti ir vartojimo kredito įstatymo keliamus reikalavimus bei kreditoriams taikomas kliento mokumo vertinimo nuostatas. Jos nustato kam kreditoriai gali teikti paskolas, o kam paskolų išduodi negali. Būtent ir refinansavimo bendrovės turi laikytis minėtos tvarkos. Tad, pirmiausia refinansavimo bendrovė patikrina ar asmuo nėra įtrauktas į skolininkų sąrašus, o jeigu yra – jam refinansavimo paslauga nebus sutiekiama.

Daugiausia dėmesio kreditoriai skiria būtent kliento mokumui įvertinti, todėl norint gauti refinansavimą, jums teks nurodyti visą informaciją, kuri leistų refinansavimo bendrovei nuspręsti ar jūs pajėgus naujų įsipareigojimų vykdymui. Trumpai tariant, jeigu jūs negaunate tiek pajamų, kurios būtų pakankamos skoloms dengti, tai net ir refinansavimo paslauga pasinaudoti negalėsite. Tiesiog kreditorius atsisakys suteikti šią paslaugą.

Kas liečia paskolų išdavimą, tai refinansavimui yra taikoma tokia pati tvarka – klientas turi nurodyti duomenis paskolos paraiškoje, o kreditorius turi sutikrinti informaciją su duomenų bazių pateikiamais duomenimis. Tokie kreditoriai dažniausiai naudojasi SODROS bei kitų institucijų suteikiama informacija. Kredito paraiška gali būti atmetama dėl įvairiausių priežasčių, bet labiausiai vartotojams siūloma pasižiūrėti į savo pajamų sumą bei išlaidas dengiant paskolas – jeigu suma, kuri skiriama paskoloms grąžinti viršija 40 procentų pajamų, tada kreditoriai negalės niekuo padėti – jiems uždrausta tokiems asmenims teikti paskolas, įskaitant ir refinansavimo ar tiesiog kai imamas kreditas be palūkanų.