Namams

Kokius valymo įrankius verta turėti namuose?

Daug puikių valymo įrankių ir prietaisų yra sukurti taip, kad sutaupytų jūsų laiką ir energiją. Žinoma, dauguma šių valymo įrankių nėra pigūs. Tačiau jei norite, kad kiekvienas jūsų namo paviršius blizgėtų su minimaliomis jūsų pastangomis, pasirinkite tinkamus įrankius ir keletą geriausių valymo patarimų.

Populiariausi valymo įrankiai :

Mikropluošto šluostės – jos yra daugkartinio naudojimo. Naudojant jas vien su vandeniu nuo paviršių pašalinama iki 99 procentų bakterijų. Tai idealaus dulkių valymo įrankis. Mikropluoštas sumažina paliktus ruožus ant stiklo. Mikropluošto šluostės taip pat yra ekologiška ir ekonomiška alternatyva popieriniams rankšluosčiams.

Rankinis dulkių siurblys – tai vienas iš reikalingiausių namų valymo įrankių. Su šiuo prietaisu išvalyti lubų kampus, voratinklius, grindis ir kilimus gali būti labai paprasta užduotis. Yra net dulkių siurblių su priedų rinkiniais, kuriuos galima naudoti įvairiems paviršiams, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Robotas dulkių siurblys – naudojant šį dulkių siurblį, grindys atrodo ne tik švarios , bet gali sutaupyti be galo daug laiko ir energijos. Jei užprogramuojate valymą reguliariai, galite pamiršti rankinį standartinį valymą naudodami įprastą dulkių siurblį. Dulkių siurblys, programuojamas naudojant išmaniojo telefono programą. Tai galite daryti nuotoliniu būdu, kai esate išvykę iš namų. Jis gali valyti kilimus, medines grindis ir kitus kietus paviršius.

Robotas langų valiklis – langų valymas yra didžiulis darbas, nebent tai už jus padaro robotas. Geras robotas kiekvieną kartą išvalys jūsų langus be dryžių ar kitokio tipo dėmių. Investuoti į robotą langų valiklį taip pat yra daug pigiau nei samdyti profesionalią brigadą ir daugeliu atvejų daug saugiau, nei bandyti tai daryti savarankiškai. Laikui bėgant galite sutaupyti tūkstančius eurų.