Namams

Kokie įrengimai reikalingi namo kiemui?

Nors daugelis esame girdėję, kad svarbiausia pastatyti namą ir pasodinti medį, tačiau turbūt pritarsite, kad to neužtenka. Šiandien jau ne tik privataus namo kiemas, bet ir daugiabučių kiemai yra neretai apjuosiami tvora. Norėdami visapusiškai džiaugtis savo kiemu ir namų saugumu bei privatumu, savo kieme reikia kiek daugiau nuveikti.

O privačiuose namuose tvora ir kiemo vartai – vieni iš svarbiausių dalykų, be kurių nelabai įsivaizduojami minėtas saugumas ir privatumas. Tiesa, vartai – tai tik viena dedamųjų, labiau aktuali žvelgiant iš estetinės pusės, tačiau nėra pati svarbiausia.

Vartų automatika yra tai, kas paprastai nematoma arba nepastebima, tačiau atlieka pačią svarbiausią vartų eksploatavimo funkciją. Būtent teisingai pasirinktoje vartų automatikoje sutelpa patikimumas, komfortas ir saugumas, todėl renkantis vartų automatiką labai svarbu netaupyti.

Kaip žinia, vartai gali būti atveriami, nustumiami arba pakeliami vartai, dažniausiai skirti garažui, tačiau šiandien įmanomas sprendimas ir kiemo vartams. Nuo vartų tipo priklauso, kokia vartų automatika yra reikalinga, tačiau vien to taip pat nepakanka. Yra daugybė gamintojų, gaminančių automatiką, skirtą kiemo vartams ir nors jie atlieka tą pačią funkciją, ją atlieka ne vienodai gerai.

Kiekvienu atveju nuo jų pasirinkimo priklauso tiek automatikos ilgaamžiškumas, tiek jai taikomas garantinis laikotarpis. Labai svarbu žinoti, kad gamintojo deklaruojamas garantinis laikotarpis byloja apie paties gamintojo pasitikėjimą savo produktu.

Vartų automatikoje slypi daugybė techninių detalių, tokių kaip eksploatuojamų vartų dydis, svoris, nuo to priklauso, kokios galios automatika yra reikalinga. Ypatingai žiemą aktualus darbinis temperatūrinis diapazonas, galimybė vartų atidarymą valdyti ne tik nuotolinio valdymo pulteliu, bet ir telefonu. Visa tai leidžia mėgautis maksimaliu komfortu ir vartų galimybėmis neišlipant iš automobilio.