Turio skaiciuokle
Paslaugos

Klausimai ir atsakymai norint pirmą kartą pasinaudoti kurjerių paslaugomis

Siuntų siuntimas yra viena iš šiomis dienomis populiariausių paslaugų, kuria naudojasi tiek verslas, tiek ir fiziniai asmenys. Dabar prireikus išsiųsti siuntą mes nė nedvejodami kreipiamės į kurjerių paslaugas teikiančias bendroves ir pasinaudojame jų siūlomais sprendimais. Tokiu būdu mes žinome, kad siuntos bus pristatytos greitai, saugiai ir patikimai.

Tačiau suprantama, kad nepaisant didelio siuntų pristatymo paslaugų populiarumo, vis dar yra žmonių, kuriems dar niekuomet nebuvo tekę pasinaudoti kurjerių paslaugomis, todėl jei tai norite padaryti pirmą kartą, jums gali iškilti ne vienas klausimas.

Siuntos pristatymo kaina

Visų pirma šiandien vartotojai prieš pasirinkdami kurjerių paslaugas gali lengvai palyginti skirtingų kompanijų taikomus pasiūlymus. Ir visą tai jie gali padaryti internetinėse kurjerių pasiūlymus pateikiančiose ir jų paslaugas užsakyti galimybę suteikiančiose platformose. Tokiais atvejais prieš užsisakydami kurjerių paslaugas jie gali pasinaudoti siuntos kainų skaičiuokle. Ir nors ši funkcija yra labai patogi bei praktiška, vis dėlto ne vienam vartotojui iškyla klausimas, kodėl siuntos gabenimo kaina kartais būna didesnė nei ta, kuri buvo pateikta siuntos kainų skaičiuoklėje. Labai dažnai tai nulemia siuntos tūrinis svoris.

Taigi, jei yra siunčiamas nedidelio svorio ir mažas daiktas didelėje pakuotėje arba priešingai – daiktas sveria labai mažai, tačiau užima daug vietos, tūrio skaičiuoklė gali pateikti ne visai tikslius duomenis. Kurjeriai apmokestina faktiškai užimamą siuntos vietą, todėl nepaisant to, kad siunta gali sverti nedaug arba būti labai mažytė, jei ją supakuosite į didelę dėžę, už siuntos gabenimą mokėsite daugiau. Turite nepamiršti, kad siuntos šiandien yra apmokestinamos atsižvelgiant į realų svorį arba pagal tūrinį svorį – visa tai priklauso nuo to, kuris yra didesnis.

Kuo skiriasi „Express“ ir „Economy“ siuntos

Ieškant kurjerių paslaugas teikiančių kompanijų taip pat gali kilti klausimas, kuo gi skiriasi „Express“ ir „Economy“ siuntų gabenimas. Tai yra du pasirinkimai, iš kurių gali rinktis vartotojai. „Economy“ siuntų atveju siuntos yra pristatomos standartiniu greičiu – Europoje per 1-5 d. d.d. Tuo tarpu „Express“ pasirinkimo atveju siunta adresatą Europoje pasiekia per 1-2 d.d., o ne Europoje – per 2-4 d.d.