Kelionės

Kelionių įspūdžiai; kaip pasidalinti fotografijomis?

Būtų sunku rasti žmogų, kuris grįždamas iš kelionės neparsivežtų bent keliasdešimties fotografijų,  na, o tie keliautojai, kurie save vadina patyrusiais ir kelionės jau seniai yra tapusios neatsiejama jų gyvenimo dalimi, iš kiekvienos išvykos parsiveža po kelis šimtus ar net tūkstančius nuotraukų. Savaime suprantama, kai yra užfiksuojama tokia daugybė kelionių įspūdžių, jais norisi dalintis ne tik su šeimos nariais, bet  ir su kur kas didesne auditorija. Na, o kai noras yra toks puikus,  tiesiog negalima jo nerealizuoti. Tačiau kaip platinti nuotraukas, užfiksuotas kelionėse? Turi kelis pasiūlymus.

Visų pirma. turite apsispręsti, kokią erdvę rinksitės: realią ar internetinę. Reikia pastebėti, jog apie kiekvieną iš jų galima pateikti tam tikrų ypatybių ir tik jas žinodami, suprasite, kuris variantas labiausiai tinka jums.

KelionėsTaigi, kokia ta reali erdvė, kurioje gali būti pateikiami įspūdžiai, parsivežti iš kelionės? Tai erdvė, kurioje nuotraukos būtų eksponuojamos realiai, o lankytojai galėtų vaizdus stebėti iš arti, galbūt netgi paliesti ranka. Jei nuspręsite kelionių vaizdus eksponuoti realiai, turite daug pasirinkimų: parodą galite surengti įvairiose vietose: mokymosi įstaigoje (jei esate studentas), darbovietėje ( jei esate dirbantis asmuo), o taip pat pasidomėti eksponavimo galimybės miesto muziejuje ar galerijoje.  Tiesa, reikia pastebėti, jog būtent tokie pasirinkimai pareikalaus išlaidų bei nemažai laiko (parodos formalumus reikės suderinti su įstaigų vadovais, paruošti reklamines priemones, atspsaudinti nuotraukas, pasirūpinti interjeru). Kita vertus, yra galima ir reali nauda- jei paroda, verta pasirūpinti, jog lankytojai į ją galėtų patekti tik turėdami bilietus, kurie kainuotų tam tikrą sumą pinigų.

Na, o jei aukščiau išvardinti pasirinkimai dėl vienokių ar kitokių priežasčių jums atrodo netinkami, pats metas prisiminti, jog eksponuoti kelionių vaizdus galima ir internetinėje erdvėje. Paprasčiausi būdai – internetinė galerija ar kelionių tinklaraštis. Beje, tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas iš jūsų pareikalaus mažai  laiko bei piniginių sąnaudų (internetinė nuotraukų galerija ar kelionių tinklaraštis yra sukuriami nemokamai, o nuotraukoms įkelti prireiks tik vos keliolikos ar keliasdešimties minučių).