Namams

Nauji butai – kas daro įtaką kainai?

nauji butai

Domina nauji butai? Norite persikelti į miestą? Kiekvienas žmogus, prieš pirkdamas nekilnojamąjį turtą, turi žinoti pagal ką yra reitinguojama jo vertė. Kiekvienas butas yra įkainojamas pagal tam tikrus kriterijus, kurie yra aktualūs ne visiems nekilnojamo turto pirkiniams. Svarbu yra tai, jog jeigu nusprendėte persikelti į naują vietą, tai čia kainos atžvilgiu, turite apžvelgti visus esamus faktorius, kurie gali lemti jums siūlomą kainą.

Viena pagrindinių priežasčių kodėl butai yra brangūs – susisiekimas. Nemažai žmonių keliasi į miestus gyventi tam, jog šalia esančios mokyklos bei vaikų darželiai būtų lengviau pasiekiami net ir neturint transporto. Trumpai tariant, butų kaina kyla, jeigu netoliese yra kokie vaikų darželiai, mokyklos ar universitetai. Tai būtų aktualu ne tik studentams, kuriuos domina nuoma, bet ir jau pasiruošusius įsigyti nuosavą butą.

Transportas yra viena didžiausių problemų pasiekiant reikiamas vietas mieste. Svarbu yra tai, jog jeigu butas yra netoli autobusų stotelės, tai jos kaina šiek tiek gali būti keliama aukštyn vien dėl to, jog čia keliavimas yra gana patogus. Savaime suprantama, jog nemažai žmonių keliauja viešuoju transportu, tad jeigu jį galima pasiekti itin lengvai, tai butų kainos yra neabejotinai truputį kilstelėjamos.

Taip pat svarbu yra tai, jog jeigu butas yra pastate, kuris yra šalia parko, vandens tvenkinio ar kitos vietos kur galima nevaržomai pailsėti ar pasivaikščioti ramiai, tai faktas, jog tai įtakos buto kainą. Paprasčiausiai, žmonės nori ramybės bei esant poreikiui, poilsio gamtoje, todėl tokie parkai bei kitos vietos tikrai daro įtaką kainai.

Buto kaina taip pat svyruoja tuo atveju, jeigu jis yra nepalankioje pastato pozicijoje. Trumpai tariant, kaina smunka žemyn, jeigu jis yra kampinis. Paprasčiausiai, tokiuose butuose šaltais metų laikais yra gana vėsu, o šildymas taip pat ne visada pagelbsti, todėl čia neabejotina priežastis, kodėl galite prašyti kainos nuleidimo.

Pramogos yra neatsiejamas visų žmonių gyvenimo dalis. Jeigu jūsų rastas buto pasiūlymas yra pasižymintis tuo, jog šalia yra gana daug kavinių, restoranų ar kitų pramogų vietų, tai savaime suprantama, jog tokiu atveju jo pigiai nenusipirksite. Tai reiškia, jog pavyzdžiui, butai senamiesčiuose ar kitose panašiose vietose yra gerokai brangesni.

Kas liečia butų pirkimą, tai būtina atsižvelgti į šiuos kriterijus, jog žinotumėte kokiu atveju galėtumėte reikalauti kainos nuleidimo ir kada būtų suprantama dėl kokių priežasčių ji yra aukšta.