Laisvalaikis

Kas yra tas pixwords?

pixwordsKas tas yra pixwords? Tikriausiai ne vienas pastebėjote, kad visi žaidžia piwords žaidimą. Kas nežino, tai pixwords yra žaidimas, skirtas žaisti ant išmanaus telefono. Tai žodžių galvosūkių žaidimas. Jeigu turite išmanųjį telefoną, tuomet nieko nelaukę galite atsisiųsti iš google play sistemos ir pradėti žaisti. Per kelias sekundes žaidimą turėsite savo telefone. Kai jau atsisiuntėme, galime pradėti žaisti. Pradžioje žaidimo reikia pasirinkti norimą kalbą, kuria norime žaisti ir spėlioti žodžius. Yra vos ne visos pasaulio kalbos. Jeigu Jūsų anglų žinios yra super geros, tuomet galite žaisti anglu kalba, jeigu nėra tokios geros, tuomet rinkitės lietuvių kalbą. Žaidimas yra suskirstytas į lygius, kiekviename lygyje privalote atspėti po 4 žodžius. Prie kiekvieno žodžio reikia pateikiamos raidės, iš kurių turite sudėti žodį ar frazę. Yra daugiau duodama raidžių, nei reikia sudėti žodžiui. Iš ties yra sunku atspėti žodį, tai visos raidės išmaišytos, todėl prie žodžio yra pridedamas paveiksliukas, kuris maždaug apibūdina tam tikrą žodį, kurį mums reikia atspėti. Sakykime, yra paveiksliukas mašinos ratas su padanga. Tai atsakymas turi būti padanga. Turbūt supratote žaidimo esmę.

Už kiekvieną atspėtą žodį gaunate taškus, kuriuos galite panaudoti žaidimo pagalboms, kai jau darosi sunku, kai matote, kad tikrai nebeatspėsite žodžio. Yra ne viena pagalba už taškus. Pati pirma pagalba, tai pirmos žodžio raidės atvertimas. Kartais atrodo galime sudėlioti ne vieną žodį, bet atvertus pirmą raidę jau daugmaž pasidaro lengviau. Kita pagalba tai, bet kurios raidės žodyje atvertimas. Raidės pasirinkti negalima, tai žaidimas nusprendžia už jus. Ir turbūt geriausia pagalba tai pixwords atsakymai. Yra ne vienas puslapis, kuriame yra pateikiami visi pixwords žaidimo atsakymai pagal paveikslėlius. Galima rasti visų kalbų atsakymus, tiek rusų, tiek anglų, tiek lietuvių kalba. Jeigu matote, kad lygis sunkiai pereinamas, nesugalvote atsakymo, tuomet eikite ieškoti pixwors atsakymai. Tikrai šį pagalba naudinga ir padės rasti teisingą atsakymą.

Pats laikas pradėti žaisti šį žaidimą ir puikiai praleisti laiką. Žaidimas tikrai užkabina, nepastebėsite kaip greitai praeis kelios valandos.