Grožis

Kaip prižiūrėti jautrią veido odą?

             Jautri oda nėra liga, kurią gydytojas gali diagnozuoti. Paprastai tai yra kitos būklės simptomas. Galbūt net nežinote, kad turite jautrią odą, kol blogai reaguojate į kosmetikos gaminį, pvz., Muilą, drėkinamąjį kremą ar makiažą. Sąlygos, sukeliančios jautrią odą, retai būna sunkios. Paprastai galite kontroliuoti savo simptomus atlikdami keletą paprastų odos priežiūros procedūrų pakeitimų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kas gali sukelti jūsų jautrią odą, kitus simptomus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, ir produktus, kurie jums turėtų būti saugūs.

              Sausa oda. Oda tampa sausa, kai netenka daug vandens ir aliejaus. Dėl to jūsų odai gali atsirasti : niežulys, pradėti luptis, odos sluoksnis jaučiasi grubus, įtrūkti ir kraujuoti, atrodo raudonos arba peleninės spalvos. Sausa oda gali atsirasti bet kurioje jūsų kūno vietoje, tačiau tai ypač būdinga: rankose, pėdose, apatinės kojos dalyse. Ką tu gali padaryti? Sausą odą galite gydyti grąžindami drėgmę į pažeistas vietas. Drėkinamasis kremas ar tepalas du ar tris kartus per dieną padės atkurti drėgmę ir neleis jūsų odai išdžiūti. Pabandykite jautriai odai naudoti bekvapį drėkinamąjį kremą, skirtą žmonėms su jautria oda.

               Produktai, kuriuos galite naudoti. Jei jūsų oda sausa, jūsų odos priežiūros procedūra turėtų būti nukreipta į drėgmės išlaikymą. Naudokite švelnų valiklį be muilo, kuris nenuplauna sveikų aliejų. Švelnus odos valiklis skirtas net ir subtiliausiai odai.

               Švelnus, be kvepalų, kremo pagrindo drėkinamasis kremas gali padėti sulaikyti drėgmę ir apsaugoti jūsų odą visą dieną. Kasdienis drėkinamasis losjonas gali būti geras pasirinkimas. Jame yra hidraulinės rūgšties, galingos drėkinamosios medžiagos. Išbandykite natūralų aliejų, kuris nedirgins jūsų odos. Taukmedžio sviestas ypač ramina.