Paslaugos

Į ką atsižvelgti renkantis konferencijų salės stalą?

               Kokybiškas stalas yra išties svarbu. Tačiau kokius aspektus, reikėtų labiau įsidėmėti, renkantis kokybiškus stalus konferencijų salėms. Juk kalba eina apie pritaikymą didesniam žmonių kiekiui.  Kaip išsirinkti tinkamą konferencijų stalą. Kaip išsirinkti tinkamą konferencijų stalą? Atsakymas į šį klausimą yra nepaprastai svarbus, atsižvelgiant į tai, kad konferencijų ir posėdžių salė yra pagrindinė strateginio planavimo ir svarbių sprendimų, turinčių įtakos jūsų verslui, vieta.

              Gerai suplanuota konferencijų salė gali palengvinti svarbias diskusijas ir gali būti produktyvių idėjų bei susitikimų su klientais, tiekėjais ir partneriais šaltinis. Stalas yra pagrindinis konferencijų salės baldų elementas, o išsirinkti tinkamiausią jūsų poreikiams nėra lengva, turint omenyje, kad yra didelė įvairovė. Štai keletas patarimų ir elementų, kuriuos reikia apsvarstyti, kad pasirinktumėte teisingiausią.

             Kambario dydis. Pirmas dalykas, kurį reikia pagalvoti, yra jūsų kambario dydis. Įsitikinkite, kad aplink stalą yra pakankamai vietos tiek kėdėms, kad jos galėtų patogiai atitolti nuo stalo, tiek žmonėms, kuriems reikia lengvai patekti į visas patalpos vietas. Turėkite omenyje kambario duris ir langus ir įsitikinkite, kad jie taip pat yra lengvai pasiekiami. Taip pat turėsite apsvarstyti, kokias kitas funkcijas atlieka kambarys; Pavyzdžiui, jei jūsų konferencijų salėje bus kiti baldai arba garso / vaizdo stotis, taip pat turite atsižvelgti į šią erdvę.

               Atsižvelgdami į savo stalą, palyginti su kitais kambario baldais, turėsite išvengti klaidos, susieję stalą su nesuderinamomis ir neproporcingomis kėdėmis, kurios gali atrodyti netinkamos ir nepraktiškos. Patirtis rodo, kad žmonės dažnai renkasi kėdes, kurios yra per didelės ar per mažos jų stalui, todėl svečiams kyla tam tikras diskomfortas.

             Vietų skaičius. Tada nustatykite kambario talpą, kad apskaičiuotumėte, kiek kėdžių jums reikės. Taip pat galite pagalvoti, kokio tipo kėdes planuojate konferencijų salėje. Tai padės įsivaizduoti, kiek kėdžių reikia sudėti aplink stalą. Nepamirškite savo svečiams suteikti pakankamai erdvės manevruoti, net ir tada, kai stalas yra pilnas. Atminkite, kad minimali plotis, kurio reikia konferencinei kėdei, yra apie 75 cm.