viršutinis nagų lako sluoksnis
Grožis

Kaip ilgiau džiaugtis gražiai nulakuotais nagais?

Pažvelgus į moters nagus galima daug sužinoti apie pačią moterį – ar ji tvarkinga, prisižiūrinti, žinanti savo vertę. Nagai tarsi moters atspindys, todėl vyrai kaip vieną labiausiai atstumiančių dalykų mini netvarkingus nagus. Tačiau merginos žino, jog išlaikyti sveikus ir pasigėrėjimą keliančius nagus yra išties sudėtinga misija. Ką ir kaip reikia daryti, į ką atkreipti dėmesį, jog rankų nereikėtų slėpti kišenėse, o nagų lakas laikytų ilgiau nei pusdienį?

Nago paviršiaus nuvalymas prie lakuojant

Dėmesį reikia skirti ne tik pačiam lakavimui, tačiau ir pasiruošimui, t.y. kruopščiam lako nuvalymui. Per dienų dienas ant nago kaupiasi dulkės, purvas, riebalai, kurie neleidžia lakui gerai prikibti prie nago. Tad jei nusivalėte nagus vakare, o lakuojatės tik kitą dieną, prieš lakuojant dar kartą nuvalykite nagus ir lakas daug tvirčiau sukibs su nagu.

Nepamirškite nagų lako pagrindo

Pagrindas skirtas ne tik lako „surišimui“ su nagu, tačiau ir yra priemonė tvirtinti nagus. Lako pagrindai dažniausiai yra su papildomais priedais, vitaminais, kurie stiprina pačius nagus, padeda juos išlaikyti tvirtus ir nepažeistus. Nagų lako pagrindo geriausia ieškoti tarp profesionalių priemonių nagams, pavyzdžiui, Seche Vite.

Viršutinis nagų lako sluoksnis

Kaip ir lako pagrindas, taip ir viršutinis sluoksnis yra praktiška priemonė užtikrinanti, jog nagai atrodys nuostabiai ilgesnį laiką. Viršutinis sluoksnis pagreitina džiovinimą, sutvirtina laką ir neleidžia jam taip greitai nutrupėti. Vienas populiariausių Lietuvoje Seche Vite viršutinis nagų lako sluoksnis dėl savo unikalios sudėties įsiskverbia pro spalvotą laką ir sukimba su nagų lako pagrindu, taip suformuodamas ypatingai stiprų sluoksnį, kuris laikosi daug ilgiau bei netrupa.

Stiprinkite nagus iš vidaus

Svarbu ne tik naudoti nagų lako pagrindą ir viršutinė sluoksnį, tačiau ir pasirūpinti, jog organizmas gautų pakankamai maisto medžiagų ir vitaminų ir stiprėtų iš vidaus. Nes kuomet organizmui ko nors trūksta, tai labiausiai jaučiama ir matosi ant nagų, plaukų ir odos. Jei pastebėjote, kad nagai tapo plonesni, lūžinėja ar sluoksniuojasi – signalas, kad reikia papildyti organizmo atsargas vitaminais ir mineralais.