Paslaugos,  Statyba

Ką reikia žinoti valantis namus po remonto ar statybų darbų?

Buto remontas yra didžiulis iššūkis ne tik finansiniu, bet ir moraliniu požiūriu. Visas procesas dažnai trunka mėnesius, tuo tarpu darbų remonto užbaigimas dar nereiškia darbų pabaigą. Valymas po renovacijos tai iššūkis šeimininkams. Ar drebate nuo minties, kad netrukus teks rimtai kovoti su dulkėmis ir kitais nešvarumais? Jei taip, apsvarstykite galimybę šią užduotį atiduoti į profesionalų rankas.

Plytelių klojimas, sienų tinkavimas, šlifavimas – tai tik dalis darbų, kurie atima daug laiko, o be to… palieka daug netvarkos. Jei bent kartą turėjote tokią patirtį, puikiai žinote, kad nepaisant kruopštaus baldų ir daiktų uždengimo prieš remontą, statybinės dulkės patenka visur, o kas blogiausia, jos gali dar ilgai užsibūti po darbų atlikimo baigos. Tai reiškia, kad po namų remonto būtinas kruopštus namo postatybinis valymas.

Teoriškai valymo darbus jus galite atlikti patys, juk su valymu susiduriame kone visi kasdien, bet praktinė patirtis čia visai kitokia.

Prisiminkite, kad dulkės po renovacijos tai ne tos pačios dulkės, kurios kasdien nusėda ant knygų lentynų, palangių ir baldų. Tai yra dulkės, susidarančios, pavyzdžiui, šlifuojant tinką arba kalant sienas ir jas pašalinti vienu valymu savo jėgomis bus tikrai sudėtinga. Tokiam valymui reikia naudoti specializuotas chemines medžiagas, nes namų valymo priemonės su tokiomis dėmėmis nesusitvarkys iš pirmo karto. Valymas po remonto užima daug laiko, kad būtų tikrai švaru, reikia kiekvieną kampą ir kiekvieną paviršių nuvalyti per kelis kartus.

Profesionalai tiksliai žino, kokias priemones naudoti įvairiems paviršiams, kad ne tik efektyviai juos nuvalytų, bet ir net menkiausiai nepažeistų. Profesionalios chemijos naudojimas leis kruopščiai pašalinti nešvarumus nuo visų paviršių, o specializuotų mašinų naudojimas žymiai pagreitins visą valymo procesą.