Paslaugos,  Transportas

Ką reikia žinoti kraustantis į naują būstą?

perkraustymaiPersikraustymas iš senojo į naująjį būstą dažnai būna netik jaudinantis ir džiugus, tačiau ir sukelia nemažai streso. Kraustantis į naujus namus užklumpa patalpų įrengimo, apdailos darbai, taip pat reikia supirkti ar atgabenti daug naujų ir senų daiktų, daiktus sudėti taip, jog būtų patogu gyventi, ir daug kitų mažesnių rūpesčių. Lengviau išgyventi šiuos gyvenimo pokyčius Jums gali padėti pervežimo paslaugos Vilniuje, profesionalūs namų apdailos ir interjero dizaino meistrai. Taigi, pabandykime įvardinti, ką reikėtų žinoti prieš kraustantis, kad ši procedūra būtų kuo paprastesnės, greitesnė, ir kelianti mažiau streso.

Prieš kraustantis iš senojo būsto į naująjį rekomenduojama apsivalyti. Tai reiškia, jog pirmiausiai reikėtų įvertinti ar neturite daiktų, kuriuos jau senai reikėjo išmesti ar kam nors grąžinti. Nauji namai turi būti maksimaliai jaukūs, todėl neverta į juos temptis senos naštos, kuri tik sukels bereikalingus prisiminimus. Rekomenduojama atsikratyti tų daiktų, kurie yra nebefunkcionalūs ir nebepraktiški, taip pat reikėtų išmesti tuos daiktus, kurių nenaudojote kelis pastaruosius metus. Jeigu daiktas nebeaktualus šiuolaikiniame pasaulyje arba pasenusios jo technologijos, mažai šansų, jog jo Jums kada nors dar prireiks. Taip pat mažai tikėtina, jog kada nors panaudosite daiktą, kuriuo nesinaudojote penkerius pastaruosius metus. Atsikračius visų šių bereikalingų daiktų, sutaupysite ne tik namų erdvės, tačiau ir jų transportavimo išlaidas.

Prieš pervežant ar sunešant daiktus į naujas patalpas, vertėtų kuo aiškiau suvokti kaip atrodys kambariai juos apstačius daiktais. Kad vizija būtų kuo aiškesnė, rekomenduojama namų interjerą susiplanuoti per kelis kartus. Rekomenduojama vieną dieną skirti vieno kambario vizijos kūrimui, kitą dieną virtuvės, miegamojo ir t.t. Kai visa namų erdvė bus suplanuota, vertėtų dar kartelį peržvelgti namų planą ir jei nematote ką galėtumėte jame pakeisti, jog interjeras būtų dar geresnis, pradėkite gabenti daiktus. Aiškaus namų plano turėjimas užtikrins tai, jog artimiausiu metu nereikės perstumdinėti baldų ar sukti galvos dėl nepatogios šaldytuvo, skalbimo mašinos ar kitų namų apyvokos daiktų padėties.

Na ir norėdami, jog Jūsų asmeninis turtas būtų pergabentas maksimaliai saugiai ir greitai, turite kreiptis tik į geriausius perkraustymo darbus atliekančius specialistus. Perkraustymai Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, turi būti teikiamos tik tikrų savo srities specialistų, kurie gebėtų įvertinti daiktų trapumą, kiekį, gabenimo atstumą, turėtų detalų veikslų planą, jog savo paslaugas teiktų geriausiai kaip tik įmanoma.