Namams

Stogo danga – betoninės čerpės

Statybų sektoriuje vienos medžiagos keičiamos kitomis, kuriamos naujos technologijos ir pristatomi nauji sprendimai. Daug dėmesio sulaukia stogo danga, nes būtent stogas yra viena iš svarbiausių pastatų konstrukcijų dalių. Ieškantys gero kainos ir kokybės santykio atranda daug pasiūlymų. Vienas iš geriausių – betoninės čerpės stogui.

Lyginant jas su keraminėmis čerpėmis, tai pastebima, kad jų savybės yra panašios. Jos naudojamos įvairiai paskirčiai, todėl tinka ne tik gyvenamiesiems, bet ir visuomeniniams pastatams uždengti. Taip pat senamiesčiuose esantiems pastatams siekiant išlaikyti architektūrinį paveldą. Lietuvoje populiarūs rastiniai ir karkasiniai namai. Jų stogams puikiai tinka betoninė čerpių danga. Taip yra dėl didelės apkrovos. Namas greičiau sėda.betoninės čerpės

Ekologiškumas labai svarbus daugeliui.  Ne išimtis ir namo statybose. Čerpės tam puikiai tinka, nes yra gaminamos iš natūralių medžiagų. Nors daugelis mano, kad ekologiški gaminiai greitai praranda savo savybes, tai nėra tiesa. Daugelis nori, kad stogo danga būtų patvari. Būtent betoninės čerpės bus patvarios, ekologiškos ir gražios. Tai čerpės, kurios beveik nesensta. Dėl šių savybių jos pelnė populiarumą.

Šiuo metu vis daugiau kalbama apie šilumos nuostolių mažinimą. Verta paminėti, kad čerpių stogų danga išsiskiria mažu šilumos laidumu. Tai reiškia, kad žiemą per šalčius bus apsaugotas pastatas, o jūsų brangiai kainuojanti šiluma liks name. Vasarą nereikėtų nerimauti dėl to, kad pro tokią dangą prišils patalpos. Tai labai gerai ir skirtumą greitai pajus tie, kurie prieš tai turėjo nekokybišką ar neapšiltintą stogo dangą.

Atspari temperatūriniams pokyčiams ir nusidėvėjimui. Nedegi ir patikima. Betoninės čerpės yra puikus pasirinkimas. Garantija suteikiama ilgam laikotarpiui – 30 metų, tačiau gamintojai teigia, kad tokios dangos ilgaamžiškumas kur kas geresnis. Teigiama, kad jomis padengtas stogas atlaikys net iki 150 metų. Tai ilgas laikotarpis. Labai svarbu ne tik kokybiška danga stogui, bet ir kaip tinkamai ji bus padengta. Kokybiškas darbas ir reikiamos žinios bei gūdžiai pravers. Vertėtų samdyti stogdengius, kurie turi patirties dengiant čerpių stogus. Tai garantuos ilgalaikį gerą rezultatą.

stogo dangos

Statant ar renovuojant namą labai svarbu tinkamas stogas. Kuo jis geresnės kokybės, tuo geriau. Ilgaamžiškumas, patvarumas ir graži estetinė išvaizda tampa prioritetais renkantis. Vienas iš geriausių sprendimų – čerpės, kurios puikiai tinka stogui. Jos naudojamos tiek miestuose, tiek ir kaimuose. Namai pačių įvairiausių stilių, todėl galima bus pritaikyti tiek šiuolaikiškam, tiek ir architektūros paveldui priklausančiam pastatui.