Jojobos aliejus
Grožis

Jojobos aliejus – natūrali ir efektyvi kosmetikos priemonė

Galbūt ne kartą esate girdėję kalbant, jog jojobos aliejus yra natūrali ir labai efektyvi priemonė prieš odos senėjimą, savo sudėtyje turinti daug naudingų medžiagų, kurios padeda mūsų odai atsistatyti, tapti tvirtesnei, elastingesnei ir lygesnei. Jojobos aliejų galima naudoti pasitelkiant įvairias kosmetikos priemones arba pasitelkti jį tiesiogiai – gryname pavidale.

Jojobos aliejus padeda mūsų odai:

  • Sumažina odos įlinkimus ir raukšles
  • Atstato tinkamą odos tvirtumą ir elastingumą
  • Apsaugo nuo odos išsausėjimo
  • Sureguliuoja riebalų (sebumo) gamybą odoje

Šio aliejaus panaudojimo galimybės:

  1. Akių makiažo valiklis – paimkite kokybiškos vatos gabalėlį ir užlašinkite ant jo jojobos aliejaus. Tuomet juo švelniai nuvalykite savo akis, kol visiškai pašalinsite makiažą.
  2. Veido odos kosmetikos valiklis – lygiai taip pat, kaip buvo minėta, nuvalykite vatos gabaliuku savo veido odą ir kaklą.
  3. Kūno losjonas – užlašinkite kelis lašus aliejaus ant savo sudrėkintų rankų ir masažuokite jį į savo kūno odą (prieš tai atliekant, galite nušveisti savo odą – tuomet sulauksite geriausio rezultato).
  4. Plaukų apsauga nuo karščio ir kondicionierius – užlašinus kelis lašus ant savo delno, ranka įtrinkite juo plaukų galiukus. Tai patariama daryti prieš džiovinant plaukus su plaukų džiovintuvu. Tokiu būdu jūsų plaukų galiukai bus apsaugoti nuo didelio karščio. Be abejo, nepadauginkite jojobos aliejaus. Naudokite tik tiek, kiek reikia tinkamai įtrinti plaukams ir juos kondicionuoti.
  5. Nagų odelių minkštiklis – įlašinkite jojobos aliejų į nedidelį indą. Tuomet panardinkite į jį savo pirštus. Leiskite aliejui įsigerti. Tam pakaks kelių minučių – nagų odelės suminkštės.
  6. Skutimosi kremas – užlašinkite kelis jojobos aliejaus lašus ant savo rankų ir jomis įtrinkite kojų odą. Skutimo procesas taps lengvas ir švelnus.

Akivaizdu, kad jojobos aliejus yra puiki daugiafunkcinė priemonė. Jos poveikis ilgas, malonus ir efektyvus. Jojobos aliejų galite drąsiai naudoti bet kuriam odos tipui, taip pat brandžiai, riebiai ir išsausėjusiai bei kitų problemų turinčiai odai. Taigi, jei ieškote universalios ir labai naudingos natūralios kosmetikos priemonės – išbandykite šį aliejų ir sulauksite nuostabių rezultatų.