Įvairūs

„Iki“ kerpa kainas: jei kitur bus pigiau, svarbiausių produktų kainas sumažins nedelsiant

Nuo šiol pasirinkti maisto prekių parduotuvę bus lengviau ir paprasčiau. Prekybos tinklas „Iki“ pristato naują pirkėjų pinigus taupančią iniciatyvą – „Kerpame kainas“: reguliariai tikrins svarbiausių produktų kainas, o jei kitose parduotuvėse ras pigiau, kainą nedelsiant sumažins ir savo tinkle. Iš to išloš pirkėjai – lankydamiesi „Iki“ jie galės būti ramūs, kad analogiškų prekių kainos čia bus lygios arba mažesnės nei kitur.

„Nuolat siekiame, kad pirkėjų kasdienybė būtų lengvesnė. Mūsų lankytojai mato, kad įsiklausome į jų lūkesčius ir nebijome imtis drąsių sprendimų jų pateisinimui. Pirkėjų lojalumas įkvepia ryžtingiems žingsniams, todėl būdami inovatoriais pristatome dar vieną naujieną – iniciatyvą „Kerpame kainas“. Su ja savo įsipareigojimus pirkėjams perkeliame į aukštesnį lygį – galėsime dar efektyviau rūpintis, kad mūsų klientai visada sulauktų pačių konkurencingiausių kainų“, – sako Andrejs Dudko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas.

„Kerpame kainas“ – tai „Iki“ įsipareigojimas nurodytomis sąlygomis užtikrinti kainą prekėms, kurios įeina į svarbiausiųjų krepšelį, skelbiamą www.iki.lt/kerpame-kainas. Štai kaip naujasis įrankis veiks:

Žymime. „Iki“ interneto svetainėje jau paskelbtas iniciatyvoje dalyvaujančių prekių kategorijų sąrašas: iki.lt/kerpame-kainas. Ir, žinoma, ieškokite specialiu ženklu „Kerpame kainas“ pažymėtų prekių „Iki“ parduotuvėse.

Stebime. Nuolat stebime analogiškų prekių reguliarias (ne akcines) kainas didžiausių prekybos tinklų („Maxima“, „Lidl“, „Norfa“ bei „Rimi“) plačiausio asortimento parduotuvėse. Kainų stebėseną atlieka nepriklausoma trečioji šalis, IĮ „Tyrimų spektras“. Kainos tikrinamos nuo pirmadienio iki penktadienio kasdien iki 12.00 val. Informacija, kuriose parduotuvėse ir kada paskutinį kartą tai buvo padaryta, bus pastoviai atnaujinama interneto svetainėje.

Lyginame. Kiekvieną darbo dieną bus lyginamos analogiškų prekių reguliarios kainos. Analogiškos prekės yra tos, kurių kokybė atitinka lyginamąją. Pavyzdžiui, to paties riebumo varškė lyginama su to paties riebumo varške, svorio neatitikimą turinčios prekės lyginamos perskaičiuojant kainą už kilogramą/litrą, aukščiausios kokybės mėsos gaminiai lyginami su tokios paties rūšies mėsos gaminiais ir t.t.

Jeigu reikia – kerpame. „Iki“ sieks, kad svarbiausių produktų kainos „Iki“ parduotuvėje būtų geriausios. Radus mažesnę kainą kitur, iki kitos darbo dienos 12 val. ji bus sumažinta ir visose „Iki“ parduotuvėse (netaikoma „IKI Express“, „IKI Go“, „IKI 24/7“ parduotuvėse).

Kviečiame. „Iki“ pažada darbuotis iš peties, tačiau kviečia ir pirkėjus prisidėti prie šios iniciatyvos. Jeigu kuriame nors iš minėtų kitų prekybos tinklų pastebite mažesnę analogiškos prekės iš sąrašo kainą negu „Iki“ parduotuvėje, praneškite apie tai nemokama infolinija darbo dienomis ir savaitgaliais visą parą 8 800 11 454 arba el. paštu: info@iki.lt.

„Iniciatyvoje dalyvaujančių prekių kategorijų sąrašas išties platus. Pradedant pagrindiniais produktais, tokiais kaip pienas ar jo gaminiai, duona, kruopos ir mėsos gaminiai, ir baigiant gyvūnų maistu bei esminėmis švaros prekėmis. Taip galėsime dar veiksmingiau siekti, kad „Iki“ būtų palankiausia vieta sutaupyti kuo platesniam ratui pirkėjų – kad ir kokie jų poreikiai būtų“, – sako A. Dudko.

Be to, „Kerpame kainas“ sprendimas tiesiog supaprastins apsipirkimo procesą ir taip dar labiau pagerins klientų patirtį, įsitikinęs rinkodaros vadovas. Pirkėjams nereikės gaišti laiko ir dėti pastangų lyginant kainas keliose parduotuvėse. „Iki“ už juos prižiūrės, kad šio tinklo parduotuvėse būtų palankiausios rinkoje esančios kainos.

Daugiau informacijos apie „Kerpame kainas“ (prekių sąrašą; parduotuvių sąrašus, kur renkamos kainos; paaiškinimus, kaip lyginamos kainos ir produktai; kaip dažnai atnaujinamos kainos) rasite iki.lt/kerpame-kainas.

Pirkėjai ir taupo, ir laimi vertingus prizus

„Tai jau ne pirmoji naujoviška pirkėjų pinigų taupymo iniciatyva, kurią mes įgyvendiname. Pavyzdžiui, „Pigintuvas“ nuo pat pradžių sulaukė milžiniško pirkėjų aktyvumo, padėjo jiems taupyti, o visai neseniai šią programą dar ir patobulinome. Dabar vos vienu mygtuko paspaudimu pirkėjai gali naudotis platesniu nuolaidų sąrašu“, – primena A. Dudko.

Išlaidas maistui gerokai sumažinti padeda ir atnaujinta azartiška „Iki“ lojalumo programa. Apsipirkdami pirkėjai dalyvauja iššūkiuose ir renka taškus, kuriuos gali išleisti taip, kaip jiems patogu ir naudinga: rinktis nuolaidą krepšeliui, dalyvauti visuomet laimingoje loterijoje, pasiimti prekę už 1 ct arba išmainyti juos į vertingus partnerių įsteigtus prizus.

Vos per keturis mėnesius, kai atnaujino lojalumo programą, „Iki“ savo ištikimiausiems pirkėjams jau padovanojo prizų už kone ketvirtį milijono eurų.

Įsibėgėjus „Iki“ lojalumo programai, toliau prekybos tinklas prizų dalins tik dar daugiau. Savo 31-ojo gimtadienio proga „Iki“ pirkėjams dovanos net 31 „magišką“ šaldytuvą su 3000 eurų vertės čekiais apsipirkimui „Iki“ parduotuvėse ir šūsnį nuolaidų visam pirkinių krepšeliui.

A. Dudko primena, kad dalyvauti žaidimuose, pasinaudoti pinigus taupančiomis iniciatyvomis ir geriausiais „Iki“ pasiūlymais visai paprasta – taisyklės, akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje „Iki“ programėlėje.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

„Iki“ kerpa kainas: jei kitur bus pigiau, svarbiausių produktų kainas sumažins nedelsiant