butai Klaipėdoje
Pirkiniai

Butai Klaipėdoje ir brokerių patarimai: ką rinktis ir ko vengti?

butai KlaipėdojeNaujos statybos butai Klaipėdoje atitinka net ir išrankiausių klientų poreikius. Tiesa, nepaisant savo modernumo, jaukios gyvenamosios aplinkos ir racionalaus išplanavimo, daugelis jaunesnio amžiaus pirkėjų vengia gana didelės būsto kainos ir savo žvilgsnį kreipia į senos statybos daugiabučius. Deja, šis pasirinkimas taip pat kelia rūpesčių – neremontuoti kambariai ir pasenusios inžinerinės sistemos reikalauja ne tik mūsų laiko, bet ir papildomų išlaidų. Natūraliai kyla klausimas – koks sprendimas yra teisingas ir kokių būstų reikėtų vengti?

Naujos ir senos statybos daugiabučių konfliktas

Ilgametę darbo patirtį turintys brokeriai pripažįsta, kad vieningo atsakymo, sprendžiant būsto pasirinkimo klausimus, paprasčiausiai nėra ir negali būti. Daug kas priklauso nuo individualių kliento lūkesčių, pasaulėvokos ir finansinių galimybių. Vis dėlto, jei galvojate apie investicinę naudą, didesnį dėmesį turėtumėte skirti naujos statybos butams. Nors senieji daugiabučiai žavi gana patraukliomis kainomis, deja, paprastai šie rajonai negali užtikrinti nei saugios gyvenamosios erdvės, nei maksimalių komforto sąlygų. Kaip ir minėjome, dažniausiai tokie daugiabučiai turi pasenusius inžinerinius tinklus, o remonto reikalauja ne tik pats butas, bet ir visas daugiabučių blokas. Itin opus klausimas – šildymo sąskaitos, kurios žiemos metu pareikalauja neplanuotai didelių investicijų. Kita medalio pusė – paprastai senos statybos daugiabučiai stovi struktūriškai patogiose miesto zonose, iš kurių nesunkiai pasieksite visus norimus objektus, tokie namai turi tvirtas ir storas sienas, yra patogaus, t. y. lietuviams įprasto, išplanavimo.

Naujos statybos butai Klaipėdoje žavi savo modernumu ir naujumu. Tokie namai sukuria jaukią gyvenamąją erdvę, turi saugius rakinamus vidinius kiemelius, vaikų žaidimų aikšteles, nuosavas automobilių statymo vietas, naujas ir modernias liftų sistemas ir visus techninius reikalavimus atitinkančius inžinerinius tinklus. Dar vienas privalumas – atsakingi ir tvarkingi kaimynai. Galiausiai, negalima paneigti ir gyvenamosios atmosferos poveikio – butas naujame rajone leidžia kalbėti apie aukštą gyvenimo kokybę ir maksimalias komforto sąlygas.

Parduodami butai Klaipėdoje ir gyvenamoji aplinka

Nors naujos statybos daugiabučiai paprastai statomi kiek atokiau nuo dažniausiai apgyvendintų miesto rajonų, negalima paneigti ir šio sprendimo privalumų – šalia marių ar žaliuojančių parkų parduodami butai Klaipėdoje žavi jaukia ir ramia gyvenamąja aplinka, padeda pamiršti miesto triukšmą ir džiugina jaukia kaimynyste. Be to, išplėtota miesto infrastruktūra leis pamiršti bet kokius susisiekimo rūpesčius, todėl nesunkiai pasieksite ne tik darbovietę, bet ir kitus būtinus objektus, pvz., vaikų darželius, mokyklas ar prekybos centrus.