xiaomi
Įvairūs,  Pirkiniai

Xiaomi – ilgaamžiškumas, galia ir greita sparta Jūsų delne

Xiaomi – kinų kompanija kurianti stebuklus
xiaomi logoXiaomi – tai kinų kompanija, gaminanti išmaniuosius telefonus, elektroniką bei programinę įrangą. Ši įmonė – trečia pagal dydį pasaulyje. Jau dabar Xiaomi yra sukūrusi galybę telefonų modelių, gausiai paplitusių visoje Azijoje. Šie įrenginiai išsiskiria ne tik savo žemomis kainomis, kurias pastebite pirmiausiai, bet ir savo galingumu, darbo sparta ir ilgaamžiškumu. Priešingai, negu įprasta manyti apie kinų produkciją, Xiaomi gaminiai nėra plastmasinės vakaruose gaminamų įrenginių kopijos. Iš tiesų ši įmonė yra pripažinta viena rimčiausių konkurentų ypač garsiai vakarų pasaulyje išreklamuotiems Apple produktams. Taigi, kokie patys populiariausi Xiaomi telefonai ir ką apskritai ši įmonė jums siūlo?

Xiaomi Mi4c – tai tikrai dėmesio vertas išmanusis telefonas. 3GB RAM operatyviosios atminties, 13megapikselių kamera, keturių branduolių, 2,5 MHz procesorius ir daugybė kitų savybių už itin mažą kainą daro šį įrenginį tokiu geidžiamu. Taip pat kaip ir visi Xiaomi telefonai šis yra patrauklus Android operacine sistema, kuri taip paplitusi tikrai ne be reikalo. Šia sistema naudotis lengva, įrenginiai nestringa, o visos svarbiausios aplikacijos bei daugybė kitų – visiškai nemokamos.

Nešiojamuosius kompiuterius vis dažniau keičia planšetiniai. Nors pastarųjų galimybės ir siauresnės, nei nešiojamųjų, jie yra lengvesni, mažesni, o kai kuriais atžvilgiais net gi patogesni. Šioje srityje ir Xiaomi turi ką jums pasiūlyti. Pirmasis šios kompanijos planšetinis kompiuteris buvo pristatytas 2014 metų sausį ir vadinamas Xiaomi Mi Pad. Jis turi keturis branduolius, o ekrano įstrižainė – 7,9‘‘ ilgiui ir pločiui sutinkant santykiu 4:3. Šis planšetinis kompiuteris yra pirmasis, sukurtas su nVidia procesoriumi Tegra K1.
Pirkite Xiaomi internetu
xiaomiDauguma Xiaomi gaminių parduodami internetu, todėl jiems pirkti jums net nebūtina išeiti iš namų. Vienas tokių – Xiaomi Redmi Note 4G. Teigiama, kad išvydęs internetinių pardavimų rinką, Indijoje šis produktas buvo išparduotas vos per 5 sekundes! Tai reiškia, kad paskelbus įrenginio pasirodymo datą, išmaniųjų telefonų naudotojai jau taupo pinigus, kad naujuosius įrenginius įsigytų pirmi. Ką apie Xiaomi įrenginius pasako toks klientų susidomėjimas, spręsti paliekame Jums.

Apibendrinant galime teigti, jog Xiaomi ne veltui yra laikoma rimta Apple kompanijos konkurente. Ši įmonė nuolat plečiasi. Pradžioje ji apsiribojo tik Kinija, vėliau įrenginiai įsitvirtino ir kitose Azijos šalyse. Teigiama, kad šios kompanijos planai siekia tokias valstybes, kaip Didžioji Britanija, JAV, Vokietija, Ispanija, Prancūzija, Graikija ir daugybė kitų. Per keturis metus, Xiaomi išaugo nuo 1 iki 45 milijardų Amerikos dolerių vertės, todėl laibai tikėtina jog ir toliau Xiaomi plėsis, sėkmingai įgyvendindama savo planus.