iPad Mini 4
Pirkiniai

„iPad Mini 4“ galimybės, kurių negalime praleisti pro akis

Ar esate savo rankose laikę ir išbandę „iPad Mini 4“, kurį sukūrė visiems puikiai žinoma „Apple“ kompanija? Jei taip, tuomet neabejotinai turėjote pastebėti jo ryškų ir spalvingą ekraną. Tai pirmasis privalumas, kurį sunku praleisti pro savo akis. Taipogi, negalima nepastebėti ir iOS 9 versijos galimybių, leidžiančių vienu metu be jokių trikdžių atlikti daugybę užduočių. Labai sklandus darbas ir pakankamas baterijos veikimas užtikrina puikią naudojimosi patirtį.

Nuo ankstesnių „iPad“ versijų, pastaroji pakito neatpažįstamai (šiuo atveju nekalbame apie ypač plonas išorines savybes ir puikų ekraną, kurios taip pat buvo nesvetimos ir ankstesniems modeliams). „Apple iPad Mini 4“ dabar veikia su dviejų branduolių A8 procesoriumi, todėl galima būti tikriems, kad šia planšete naudosimės be jokių nesklandumų. Mažesnio dydžio baterija planšetės viduje nepaverčia jos prastesne nei kiti „iPad“ modeliai. Kadangi „Mini 4“ kainos skirtumas nuo ankstesnių versijų nėra didelis, todėl galite be vargo išbandyti ir pastarąją planšetę.

Be to, „iPad Mini 4“ yra šiek tiek lengvesnis ir nors vos kelių gramų skirtumas iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšmingas, sutikite, kad kuo toliau, tuo labiau svarbus kiekvienas mūsų kasdien naudojamų technologinių priemonių aspektas. Jau vien „iPad Air 2“ atrodė lyg būtų neįtikėtinai lengvas, todėl galite pabandyti įsivaizduoti, kokį malonumą jausite naudodami „Mini 4“ modelį – ilgos valandos žiūrint „YouTube“ vaizdelius tikrai jūsų neišvargins.

Pastarasis „iPad“ modelis taip pat ankstesniuosius pralenkia ir savo pikselių dažniu. Ši karta leidžia mėgautis net 326 pikseliais kiekvienoje 7,9 colių ekrano vietoje. Tai leidžia „iPad Mini 4“ naudoti visiškai nevarginant savo akių. Negalima pamiršti ir jau minėtos iOS 9 versijos, kuri šioje planšetėje veikia nepriekaištingai. „Apple“ kompanija pasistengė užtikrinti veikimo stabilumą ir be jokių trikdžių naudotis norimomis programėlėmis bei tuo pačiu metu pasitelkti kitas informacines priemones.

Nors kai kurie žmonės nemėgsta fotografuoti naudodami savo planšetes, „iPad Mini 4“ pagalba daugelio vartotojų požiūris pasikeis. Didesnis ekranas leidžia lengviau užfiksuoti norimus kadrus, o puiki kameros kokybė leis sukurti labai įspūdingas nuotraukas. Taigi, belieka tik išbandyti šios kartos planšetę ir labai greitai suprasite, kad tai vienas geriausių pirkinių.