Pirkiniai

Kas svarbu perkant internetu?

Kas svarbu perkant internetu? Tai klausimas, kurį gvildena ir pirkėjai, ir pardavėjai. O norint apsipirkti PATOGIAI, verta užsukti į elektroninę parduotuvę https://www.iperku.lt/.

Atsakymas į klausimą ateina kone savaime. Kaip ką tik įvardyta, reikšmė teikiama PATOGUMUI. Apsilankote adresu iperku.lt ir apsiperkate komfortiškai. Bet… tai toli gražu nėra viskas! Štai keletas punktų, aktualių kalbant apie prekybą moderniu, bet jau išpopuliarėjusiu būdu:

  • Jau minėtas patogumas
  • Patrauklios kainos
  • Pristatymo būdų pasirinkimas
  • Greitas pristatymas
  • Informatyvumas
  • …ir dar koks tuzinas dalykų, lemiančių pirkėjų atsiliepimus.

Visa tai, kas parašyta, patenka ir į informatyvumo kategoriją. Juk apie patrauklias kainas pirmiausia reikia informuoti. Kad ir koks gausus būtų pasirinkimas, reikia suteikti informacijos apie prekes. Kad ir kokios puikios pristatymo sąlygos, jos nieko nereiškia, jeigu yra laikomos paslaptyje. Būtų dar keisčiau, jei apsilankę elektroninėje parduotuvėje turėtumėte pusvalandį ieškoti kainų…

Apie tai, kas vadinama komfortu

PATOGUMAS kiekvienam reiškia vis kitokį gėrį. Užsisakyti norimų prekių įmanoma prisėdus prie kompiuterio – vien tai yra tikra komforto apraiška. Tačiau ar kada pagalvojote, kiek daug lemia interneto svetainės dizainas? Atgrasiai apipavidalintas portalas tarsi šaukia: Nenaršyk čia ir nieko nepirk! O štai puikus dizainas turi priešingą poveikį. Svarbu, kad estetika derėtų su funkcionalumu.

Apie kainas

KAINOS aktualios nepriklausomai nuo socialinio statuso ar kitų ypatybių. Aišku, pajamos ir kt. koreguoja situaciją, bet kainos rūpi vis vien.

Verta prisiminti posakį, jog nemokamų pietų nebūna. Kaip interpretuosite? Na, akivaizdu, kad apsilankę parduotuvėje ir ką nors išsirinkę turėsite atverti piniginę. Nes prekės nėra nemokamos. Užtat įmanoma rasti nuolaidų ir sutaupyti. Arba netgi aptikti patrauklių kainų ne akcijų metu.

Apie pristatymą – greitą ir nenervinantį

Nors aukštėliau išskirta pora su pristatymu susijusių punktų (PRISTATYMO BŪDŲ PASIRINKIMAS ir GREITAS PRISTATYMAS), šiuosyk verta ypatybes sugretinti. Nes reikšminga viskas – ir būdai, ir sparta.

Tikriausiai sutiksite, kad itin patogu, kai prekės pristatomos į paštomatą. Dažnai šis kriterijus tampa esminis (Užsisakyti ar neužsisakyti? A, pristato į paštomatą! Puiku, užsisakysiu.).

Apie informatyvumą

INFORMATYVUMAS jau kiek aptartas: Kad ir kokios puikios pristatymo sąlygos, jos nieko nereiškia, jeigu yra laikomos paslaptyje. Lyg ir nereikia nieko pridurti.

Nebent…

Informacija turėtų būti pateikta taisyklingai. Tai vienas iš rodiklių, padedančių atskirti, ar parduotuvė patikima. Tokios frazės kaip pyrkite pas mus ir nesigajlesyte nereiškia nieko gero.

Dar šis tas

Išvardyta visai nemažai. Bet pradėjus gilintis galima atrasti ir daugiau aspektų. Pavyzdžiui, prie informatyvumo tiktų pridėti ir apie išorinę komunikaciją, apie tai, kaip elektroninė parduotuvė reklamuojama. Tad anksčiau pateikta mintis (…ir dar koks tuzinas dalykų, lemiančių pirkėjų atsiliepimus) yra logiška, sufleruojanti, kad tema galėtų būti nagrinėjama toliau. Skamba lyg mokslinio darbo užuominos ir… apie elektronines parduotuves iš tiesų pavyktų parašyti ne vieną mokslinį darbą.

Minėti privalumai (priimtinos kainos ir kt.) kuo puikiausiai atskleidžiami parduotuvėje https://www.iperku.lt/. Tai gera žinia pirkėjams. Kad ir ko ieškoma (4G antenos, modemo, ausinukų…), susipažįstama su plačiu asortimentu ir priimtinomis kainomis.

!

Apsipirkti internetu gali būti patogu. Gali būti naudinga. Taip galbūt sutaupysite. Bet vienas minusas yra pajėgus sutrikdyti pliusų grandinę. Kita vertus, vienas pliusas sugeba atsverti keletą minusų. Kiekvienas atvejis individualus, kiekvienas pirkėjas nusistatęs skirtingus lūkesčius. Rinkodara, reklama, kainodara ir daug kitų sričių išgalvotos ne šiaip sau. Visi darbai orientuoti į tų lūkesčių „sugaudymą“ (identifikavimą); identifikavus stengiamasi padaryti taip, kad su vartotojų lūkesčiais nebūtų prasilenkiama. Paisant šių tiesų verslas vystomas sklandžiai, o klientai gauna nemažai naudos.