fotografas vestuvems
Paslaugos,  Šventės

Fotografai vestuvėms: kaip išsirinkti geriausią?

fotografas vestuvems

Vestuvių organizavimas – atsakingas ir labai malonus darbas. Jeigu tam yra pakankamai laiko ir galimybių. Nemažai jaunųjų porų Lietuvoje imasi patys organizuoti savo vestuves, todėl ieškoti reikalingų paslaugų tenka gerokai iš anksto. Ko gero, pirmiausia, ko jaunieji ieško savo vestuvėms, kai aiški jų data – fotografai vestuvėms. Tai vieni svarbiausių vestuvių dalyvių, kuriems patikėta svarbi dienos užduotis – įamžinti šventės akimirkas. Tačiau Lietuvoje tokias paslaugas teikiančių fotografų – itin daug. Kaip išsirinkti labiausiai tinkantį Jūsų šventei?

Ieškokite kryptingai

Žinoma, daugelis Lietuvos fotografų turi susikūrę savo interneto svetainę arba bent jau anketą socialiniame tinkle, kur skelbia laisvas datas, savo darbų pavyzdžius, kartais pristato akcijas bei bendrauja su savo sekėjais. Tad norint apžvelgti, kokie rinkoje dirbantys fotografai, gali tekti aplankyti nemažai interneto svetainių ir socialinių tinklų anketų.

Tačiau taupydami laiką, galite rinktis fotografų paslaugas apžvelgti vienoje specializuotoje vietoje. Pavyzdžiui, paieškoti fotografams skirtų portalų arba tokių, kur skelbiamo įvairios parduodamos paslaugos, kaip kad Paslaugos.lt. Čia fotografai vestuvėms skelbia ne tik apie savo paslaugas, bet ir dažnai pasidalina savo darbų pavyzdžiais, nurodo kainas bei fotosesijas, kurias organizuoja. Be to, čia galite iš karto išsiųsti bendrą užklausą patikusiems fotografams su pageidaujama data ir laukti geriausio kainos pasiūlymo.

Ar Jums tinka bet kuris fotografas?

Tikrai ne. Fotografai vestuvėms turi būti su patirtimi ir įpratę dirbti tokiose šventėse. Kartais jaunavedžiai mano, kad vestuves gali įamžinti ir kaimynas, kuris dirba sporto renginiuose ir fiksuoja geriausias akimirkas. Tačiau tai nėra tiesa. Kiekvienas fotografas, atliekantis savo darbą, turi savo specializaciją. Vieni dažniau fotografuoja renginius, kiti šventes, treti mėgsta asmeninių fotosesijų organizavimą. Be to, ir vestuvių fotografas kitam vestuvių fotografui nelygus. Apžvelgę kelis Jums patikusius pasiūlymus, palyginkite fotografų nuotraukas ir pamatysite, jog vieni fotografai dažniau renkasi tradicinius kadrus, antri galbūt mėgsta fotografuoti vestuves gamtoje, treti nebijo eksperimentų ir iššūkių. Pagalvokite, koks variantas labiausiai tiks Jūsų vestuvių stilistikai. Jeigu ketinate surengti jaukią vestuvių ceremoniją lauke, greičiausiai nereikėtų rinktis fotografo, kuris mėgsta fotografuoti tik fotostudijoje. Pasirinkę Jums artimiausią fotografą ir jam paaiškinę savo lūkesčius, galėsite būti ramūs, kad jo padarytos nuotraukos Jūsų vestuvių metu tikrai Jums patiks.