orkaičių remontas Vilniuje

4 patarimai, padedantys sušvelninti buitinės technikos gedimo pasekmes

Mūsų virtuvėje garbingiausią vietą užėmę stovi daugybė buitinės technikos prietaisų, be kurių, sutikite, kasdienybė tikrai sukeltų kur kas daugiau problemų (skalbimo mašina per keliasdešimt minučių gali išplauti nešvarius visos savaitės rūbus, o pietų gamyba orkaitėje užima kur kas mažiau laiko bei „atriša“ rankas kulinariniams eksperimentams). Tiesa, pastarieji dažniausiai keiksnojami ne dėl aukštos kainos: buitinė technika – investicija į priekį, negana to, didelė konkurencija tarp prekybininkų suteikia galimybę pasinaudoti patraukliomis akcijomis. Daugiausia problemų sukelia faktas, kai aktualiu tampa orkaičių remontas Vilniuje (ar kito prietaiso X remontas mieste Y). Buitinės  technikos remontas susijęs ne tik su finansinėmis išlaidomis (kai pasibaigęs garantinio aptarnavimo laikas), bet ir nepatogumais gyvenant be vieno ar kito prietaiso. Kaip elgtis, jog orkaičių remontas Vilniuje kuo ilgiau nerūpėtų ar bent jau sukeltų kuo mažesnį nepatogumą?

Atidžiai rinkitės prietaisą

Nors, renkantis buitinę techniką, svarbu ne ženklų vaikymasis, o techninių parametrų analizė, į gamintoją pravartu žvilgtelėti. Žinomo gamintojo vardas reiškia ne tik patikimumą: konsultuodamiesi su meistrais, galite gauti informacijos, kuris gamintojas garsėja ilgai tarnaujančiomis orkaitėmis ar kitais prietaisais, o su kurio pirkimo geriau nerizikuoti.

Tinkamai eksploatuokite prietaisą

Vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių ilgą viryklės ar kito buities prietaiso „stažą“  – tinkamas šio naudojimas. Keiksnojame, jog šiandieniai gamintojai, siekdami didinti prekybos mastus, į rinką paleidžia kur kas mažiau patvarius prietaisus nei anksčiau. Tiesos šiame teiginyje gal ir yra, tačiau visų pirma turėtume pradėti nuo savęs. Gal ir nustebsite, tačiau orkaičių remontas Vilniuje aktualia paslauga dažniausiai tampa ne dėl gamintojo kaltės, bet mūsų pačių nemokėjimo elgtis su prietaisu. Nors naudojimasis virykle – ne raketų mokslas, tačiau prie gaminio pateiktą instrukciją peržvelgti būtina.

Pratęskite garantiją

Kiekvienas naujas buitinės technikos prietaisas turi nustatyto termino gamintojo suteikiamą garantiją, tačiau pravartu papildomai sumokėti ir šią pratęsti. Šiam sugedus per garantinio aptarnavimo laikotarpį, susidursite su gerokai mažiau rūpesčių bei problemų.

Naudokitės tik profesionalių meistrų paslaugomis

Jei atsiradusio viryklės ar kito prietaiso gedimo šalinimą patikėsite bet kam, gali tekti ieškoti kito meistro ir mokėti šiam už nemokšos padarytų klaidų šalinimą. Norint, jog netektų antrą kartą permokėti, svarbu naudotis tik patyrusio meistro paslaugomis.

 

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About rasytojas