Namams

Džiovyklių remontas Vilniuje

dziovykliu remontas vilniujeKažkas sakė, kad džiovyklės yra tie prietaisai, kurie negenda. Beveik negenda… Ech, kad tai būtų tiesa… Kaip ir visi kiti mechaniniai prietaisai, taip ir džiovyklės tikrai genda. Džiovyklių remontas Vilniuje yra gana dažnas reiškinys. Meistrai nuolatos susiduria su tomis pačiomis problemomis.

Norint suprasti, kas dažniausiai džiovyklėse genda, reiktų tiesiog žinoti jų veikimo principą. Yra kaitinimo elementas, kuris kaitina orą. Yra būgnas, kuris suka skalbinius tam tikru greičiu. Yra elektroniniai davikliai, kurie fiksuoja skalbinių svorį, oro temperatūrą ir kitus duomenis, o programa pagal tai veikia tam tikrą laiką. Visa tai gali sugesti.

Kokios pagrindinės gedimų priežastys? Neatsakingas naudojimas, pigios medžiagos, kurias pasirinko gamintojas. Kaltų čia reiktų ieškoti kuo mažiau, nes nieko amžino nėra, todėl aukšta džiovyklės kaina tikrai negarantuoja amžino jos veikimo. Gamintojai tiesiog nesuinteresuoti amžinais prietaisais. Džiovykles rekomenduojama keisti kas 7-10 metų.

Džiovyklių remontas Vilniuje dažniausiai susiduria su šiomis problemomis:

  1. Sugedęs durų mechanizmas. Jei durelės neužsidaro tinkamai, programa nepasileis ir džiovyklė neveiks. Tad sutvarkyti mechanizmą būtina.
  2. Nesuka būgnas. Būgną varo varikliukas, tad gali būti tiek variklio, tiek kitų sukimo mechanizmų problemos.
  3. Nekaitina kaitinimo elementas. Tai elektros problemos. Jei nebekaitina elementas, oras nesušyla ir skalbiniai būna drėgni, kaupiasi vanduo.
  4. Sugedusi elektronika. Jei kuris nors daviklis sugenda, džiovinimo programa sustoja ties tam tikru momentu ir skalbiniai nedžiovinami tinkamai.
  5. Džiovyklė „vaikščioja“ grindimis. Ta pati problema kyla ir skalbyklėms, jei jos stovi ant nelygių grindų ir nesubalansuotomis kojelėmis. Be to gali būti prikrauta per daug skalbinių, kurie išbalansuoja būgną.

Su šiomis ir kitomis problemomis susitvarko visi džiovyklių meistrai. Aišku, džiovyklės taip paprastai pas meistrus ne visada pavyksta pristatyti. Jos sunkios ir joms panešti reikia bent dviejų vyrų bei erdvaus automobilio. Kartais patogiau meistrus tiesiog išsikviesti į namus. Džiovyklių remontas Vilniuje atliekamas ir kliento namuose. Aišku, už meistro atvykimą reikia mokėti, nepriklausomai nuo to, ar džiovyklė bus pataisyta, ar ne. Kartais užtenka tik meistro prisilietimo ir prietaisas ima veikti. Tokie „stebuklai“ nutinka, kai džiovyklė eksploatuojama neteisingai, neįsiskaičius į instrukcijas.