Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Televizorių remontas: aktuali informacija jums

televizoriu remontas

Nusipirkote naują televizorių, bet po kurio laiko jis taip sugedo, kad jam nebėra taikomas garantinis aptarnavimas? Nenusiminkite – kiekviename mieste rasite profesionalių meistrų, kurie sutaisys jūsų televizorių už palankią kainą. Esmė yra tame, kad daugelis žmonių iškart puola pirkti naują buitinę techniką vos jai sugedus, tačiau geriausia būtų jeigu pirmu taikiniu nuskubėtumėte į artimiausią patikimą taisyklą. Aišku, kiekvienas servisas turi savo paslaugų sąrašą, todėl ne visur rasite aprašymus, jog būtų atliekama ir Samsung televizorių remontas ar kokios kitos žymesnės bendrovės produkcijos taisymo darbai. Jums reikia ieškoti pagal atsiliepimus t.y. rinktis tuo meistrus, kurių reputacija yra švari ir aišku – turite dairytis į tuos, kurie yra kvalifikuoti ir galintys atlikti įvairius darbus.

Televizorių remontas ne kiekviename elektronikos salone gali būti pasiūlomas t.y. yra tokių servisų, kurie užsiima kompiuterių bei telefonu remontu. Yra tokių, kurie imasi tik televizorių. Esmė tame, kad didesnis paslaugų sąrašas rodo kiek specialistai yra pasikaustę t.y. kuo daugiau elektronikos kategorijų apima jų paslaugos, tuo jos yra kokybiškesnės. Tai gali patvirtinti kiekvienas, nes juk neveltui jų reputacija yra nepriekaištinga.

Televizorių taisymo paslaugų kainos priklauso nuo gedimo pobūdžio. Pavyzdžiui, jeigu jūsų televizoriaus ekranas yra skilęs, tai faktas, kad jį reikės keisti. Kaip manote, kas būtų brangiau – valymo darbai ar būtent tokio gedimo šalinimas? Negalvokite, kad ekrano keitimas jums atsieis pigiai – jie kainuoja nemažai, tačiau aišku, kad neteks išleisti tiek pat kiek kainavo visas televizorius. Jums bus pridėta naujo ekrano kaina ir aišku – jo keitimo darbų įkainiai. Galiausiai, po remonto darbų jūsų televizorius veiks kaip naujas.

Vežant televizorius į taisyklą, reikėtų žinoti ir tai, kad dauguma salonų savo darbams suteikia garantiją. Tai reiškia, kad pakeitus ekraną televizoriui, meistrai jums suteiks garantinį laikotarpį. Jeigu per jį sutaisytas televizorius vėl suges, jį galėsite nešti į tą pačią taisyklą ir specialistai imsis darbų iš naujo, tik jau pašalindami visus gedimus. Siūlytume ir jums plačiau pasidomėti šiais salonais, o ne iškart skubėti mesti sugedusį televizorių.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)