Laisvalaikis,  Suaugusiems

Apie internetines pažintis: būkite atviras ir nuoširdus

Naujos pažintys – tai daugelio žmonių gyvenimo variklis. Ir visai nesvarbu, ar susipažįstama norint smagiai praleisti laisvalaikį, ar norint sukurti šeimą – adrenalinas ir nauji malonūs įspūdžiai garantuoti. Lietuvoje sparčiai populiarėja seks pažintys: tokias pažintis siūlantys portalai yra net šiek tiek populiaresni už įprastus portalus, kur žmonės susipažįsta pačiais įvairiausiais tikslais ir kur keliai nebūtinai veda vien tik į miegamąjį. Internete galima sutikti išties vertų dėmesio draugų, būsimų mylimųjų, lovos partnerių ar susirašinėjimo draugų, kurie išklausys ir patars geriau už bet kokį artimąjį – juk svetimam žmogui išsikalbėti kartais lengviau. Pasidalinsime keliais patarimais, kaip parengti anketą ir kokių priemonių nesiimti kalbant apie nuotraukas.

Kaip prisistatyti, ką rašyti ir ko – ne?

Jei jūsų taikinys – seks pažintys, aprašymo reikės vienokio, o jei ieškote gyvenimo draugo, be abejo, prireiks kiek kitokio aprašymo. Bet kuriuo atveju, banalumas – jūsų priešas. Žinoma, poemų rašyti tikrai nereikia, tačiau paprasta žinute, pavyzdžiui, „45 metų dirbanti moteris ieško vienišo, pasiturinčio, be žalingų įpročių vyro“ tikrai princo nesužavėsite. Beje, šioje žinutėje per daug dėmesio skiriama tam, kurio ieškoma, o apie save dailiosios lyties autorė nepateikia beveik jokios informacijos. Nedarykite tokios klaidos – kuo išsamesnis ir originalesnis aprašymas, tuo greičiau megsis naujos pažintys ir žinutės į jūsų pašto dėžutę ims plūste plūsti. Aišku, tik nereikia pernelyg išsiplėsti ir surašyti viso gyvenimo, juo labiau imtis tokių asmeniškumų kaip, pavyzdžiui, buvusių gyvenimo partnerių savybių nagrinėjimas pažinčių tinklalapio anketoje.

Nuotraukos nuotraukėlės

Ne vienam vyrukui kyla noras įsidėti ne savo tikrąją, bet internete rasto raumeningo mačo nuotrauką. Tuo tarpu „ne pėsčios“ ir moterys: jos vietoj savo nuotraukos neretai įkelia didžiakrūtės gražuolės atvaizdą. Tik pagalvokite, koks nusivylimas ištiktų žmogų, kuris pasimatyme tikėjosi išvyksti visai ką kita. Taigi nemeluokite nei sau, nei kitiems – vis tiek atsiras žmogus, kuriam patiksite ir kuriam būsite pats gražiausias pasaulyje nepaisant tų kelių išvaizdos trūkumėlių, kuriuos galbūt ir turite. O gal esate pernelyg savikritiškas? Tad daugiau pasitikėjimo savimi, sėkmingų pažinčių ir smagių nuotykių.