grindininiai-sviestuvai
Namams

Kaip gaminamas grindų apšvietimas?

Grindų nuotraukos fiksuoja medienos estetiką toje konkrečioje aplinkoje esant tam tikroms apšvietimo sąlygoms, todėl gali būti sunku nustatyti, kaip grindys atrodys jūsų namuose. Įvairūs grindiniai šviestuvai namus padaro žymiai estetiškesnius. Nors toršeras gali būti montuojamas bet kuriame jūsų namų kambaryje, yra stiliaus vadovas, kurio turėtumėte vadovautis, kad apšvietimas būtų tobulas. Statydami toršerą miegamajame įsitikinkite, kad jis yra pečių lygyje, kad sėdint ant lovos šviesa nešviestų į akis. Jei šviestuvas skirtas akcentiniam apšvietimui, verta jį pastatyti ant sofos, fotelio ar stalo arba už jo.

Lempos ir šviestuvai

Taigi lempa jums netrukdys ir suteiks jums reikalingą šviesą. Taip pat galite pasirinkti toršerus su keliais šviesos blokais, kad apšviestumėte visą kampą, o ne tik konkrečią vietą. Kai turite ribotą langų ir lubų šviestuvų skaičių, grindų lempos gali sumažinti akių įtampą ir kontroliuoti kambario šviesumą, jau nekalbant apie atmosferos pagerinimą ir erdvės stiliaus suteikimą. Nors tradicinės lempos susideda iš vienos kolonėlės, pagrindo, šviestuvo ir šviestuvo, tai šių tipų lempose toršerai turi novatoriškesnę ir unikalesnę formą.

Naudodami LED apšvietimo sprendimus toršerus netgi galite naudoti kaip lovos šviestuvą, nes jie apšviečia kambarį ilgoms valandoms nepaveikdami sąskaitos už elektrą. Trumpai tariant, jei jūsų namuose yra vieta, kuriai reikalingas apšvietimas ir nenorite įsirengti šviesos, toršeras yra geras sprendimas. Galbūt jums reikalingas šiltas aplinkos apšvietimas, kurį gali suteikti įvairios tonuotos grindų lempos. Renkantis svetainės ir kelių namų kambarių apšvietimą, neapsiribojate anksčiau minėtais šviestuvų tipais.

Stilius

Kad ir kokio stiliaus jums labiau patinka, mūsų platiame asortimente rasite jums patinkantį šviestuvą. Toršerų grožis slypi jų dizaine ir tai, kaip jie be vargo nukreipia šviesą tiksliai į reikiamą vietą namuose. Visada budrūs toršerai yra nepastebimi bet kokios apšvietimo schemos herojai, suteikiantys reikiamą apšvietimą įvairiausioms patalpoms be varginančio įrengimo. Toršero skleidžiamos šviesos stilius taip pat turėtų turėti įtakos jo vietai, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą kambario elementą.

Mažoms erdvėms „kitas pasirinkimas yra labai paprastas medinis toršeras, kuris užima mažai vietos ir suteikia stiliaus lankstumo“, – sako autorė Laura Fenton, kuri rekomenduoja šį iš akacijos pagrindą. Pridėkite jį į savo mažylio kambarį arba kur tik norite tekstūros ir romantikos. Merrihott sukūrė neutralų medinį trikojį, kuris taip pat yra gana įkvepiantis. Diskai sudaro lempos pagrindą ir galvutę, o visa supaprastinta forma yra pagaminta iš aliuminio.

Tikslinė medžio ir žalvario trikoji lempa: ši lempa tinka daugelyje skirtingų stilių kambarių. Tikiuosi, kad apsilankysite Targets svetainėje ir peržiūrėsite šios lempos nuotraukas, norėsite ją nusipirkti, o kaina yra labai priimtina.

Interijeras

Šviestuvas suteikia tris kartus daugiau šviesos nei viena lempa, o svirtys yra reguliuojamos, kad šviesą būtų lengviau paskleisti didesniame paviršiuje. Šios grindų lempos nukreipia spindulius į lubas, todėl puikiai tinka bendram apšvietimui. Kitos lankinės lempos gali atkartoti lubų apšvietimo efektą, ištempdamos erdvę aukštyn ir per visą erdvę, todėl jas galima naudoti posėdžių kambariuose svetainėje ar net ant valgomojo stalo. Jie nedaro to paties, bet vis tiek gali suteikti kambariui daug šviesos ir dažnai juose gali būti lemputė, kurios galia didesnė nei stalinė lempa.

Jie papildyti tradiciniu šviestuvu, kuris išsklaido šviesą pusiau tiesioginiam apšvietimui, todėl puikiai tinka svetainės kampe arba šalia patogios sofos ar fotelio. Jų šviesa nukreipta į lubas, kad jos galėtų apšviesti visą kambarį, nes šviesa atsispindi nuo lubų. Jų yra įvairių dizainų, audinių, formų ir dydžių, todėl jie yra puikus apšvietimo sprendimas kiekvienam.

Geras apšvietimas yra vienas iš svarbiausių bet kurio kambario dizaino elementų. Be to, toršerai suteikia kūrybinę laisvę suprojektuoti erdvę pagal savo poreikius – didžiulis pliusas nuomininkams, kurie nenori investuoti į nuolatinio apšvietimo sprendimus.

Natūralus apšvietimas

Tačiau natūraliai apšviestas toršeras taip pat gali sukurti šiltą atmosferą, jei naudojamas kaip vienintelis šviesos šaltinis kambaryje. Gerai apšviestame kambaryje turi būti trys šviesos šaltiniai, neįskaitant natūralios šviesos iš langų. Ryte jis atrodo šviesus, bet naktį jums reikės visų lempučių, kurias galite rasti. Mėnulio šviesa yra žavi dekoracija, kurią galima pastatyti per naktį, kad ji veiktų kaip naktinė šviesa.

Grindų lempos taip pat sumažina stipraus klausos apšvietimo poreikį, nes skatina švelnų apšvietimą, kurį galima dar labiau sustiprinti akcentiniu apšvietimu. Atsižvelgiant į konkrečias lempos charakteristikas, šviestuvas gali būti optimizuotas taip, kad būtų apšviesta aplinka, tiesioginis apšvietimas arba viršutinis apšvietimas. Atsižvelgus į šiuos veiksnius, šiuolaikinės grindų lempos yra naudingas jūsų namų apšvietimo papildymas, nes jie yra nešiojami ir universalūs.

Nesvarbu, ko jums reikia, tinkamas šviesos ir lemputės derinys gali jums padėti. Tiesą sakant, jūs galite pagaminti beveik bet kokio dizaino šviesos diodus naudodami LED lemputes.

Rekomendacijos

Mūsų rekomendacijos yra įvairios: nuo oranžinės skardos, kuri veikia kaip triguba lempa, knygų spinta ir taburetė, kurią „Hood Centurys“ įkūrėjas Geraldas Cooperis vadina „genijumi“, iki čia matomos madingos vertikalios LED šviesos (atrado dizainerė Alice Wang), kuri namuose. Depas kainuoja tik 123 USD. Shannon Rezek, namų baldų prekės ženklo „Cuttalossa“ savininkė, mėgsta „Artemides“ sferines lempas, rankomis pūstą stiklą ir yra mini, mažų, vidutinių ir didelių dydžių. Jei norite pamėgdžioti jo požiūrį, du interjero ekspertai siūlo ant grindų arba ant knygų krūvos pastatyti keletą apvalių lempų. Meno kūrinių asortimente yra objektai, skleidžiantys tiesioginę ir netiesioginę šviesą ir yra įvairių stilių – nuo ​​raminančių rutulinių šviestuvų iki modernių LED toršerų, kurie efektyviai apšviečia užduotis.

Lengvai surenkama ir gražiai atrodanti ši Tiffany lempa suteikia erdvėms puošnios šviesos ir vintažinio žavesio neprarandant modernaus patogumo renkantis LED lempos patobulinimus. Jei ilsėtis ir poilsis svetainėje su karštos kavos puodeliu ir įdomia knyga yra jūsų dienos akcentas, pasirinkite puikią grindų skaitymo lempą, kuri papildys jūsų dekorą. Iš mūsų išbandytų lempų geriausiai pasirodė LEPOWER medinis trikojis toršeras dėl didelio aukščio, tradicinio dizaino, tvirto trikojo pagrindo, lengvo surinkimo ir puikios šviesos sklaidos. 

Pabaigai

Apskritai, mūsų sąraše esančios lemputės puikiai atliko savo darbą – tiekia šviesą, kurios reikia norint praskaidrinti kambarį, sukurti jaukią atmosferą ar atlikti darbus neužgožiant akių. Plačiau Elempos.lt.