Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Anglų kalbos pamokos ir 5 priežastys mokytis

Anglų kalba reikalinga mokykloje. Vėliau aukštojoje mokykloje. O paskui?.. Iš tiesų ji svarbi visada ir visur. Todėl ir anglų kalbos pamokos itin aktualios. Įvedus šiuos žodžius į paieškos sistemą randama daugiau nei 600 tūkst. rezultatų. Daugiau nei šeši šimtai tūkstančių! Šie skaičiai iškalbingi.

Dar iškalbingesni skaičiai: anglų kalba yra gimtoji daugiau nei trims šimtams milijonų žmonių. 300 000 000! Nekuklu… Taigi, jei nusprendėte mokytis, jūsų sprendimas tikslingas:

  1. Mokant anglų kalbą lengviau siekti karjeros. Nesvarbu, kuriame Lietuvos ar pasaulio mieste dirbate (ar ieškote darbo), užsienio kalbos įgūdžiai – būtini. Nesvarbu, ar pretenduojate į pareigas, kur atlyginimas 600 eurų, ar jūsų ambicija yra 3000 eurų, be anglų kalbos – nė iš vietos.
  2. Mokant anglų kalbą kelionės šaunesnės. Planuojate keliauti? Artėja atostogos ir renkatės kryptį, kur nuvykti? Svajojate apie skrydį į Londoną, bet abejojate, nes jaučiate, kad nesusikalbėsite, kad nieko nesuprasite? Šis pavyzdys akivaizdžiai parodo, jog anglų kalbos pamokos nestokoja reikšmės.
  3. Globalizacija. Ne vienoje šalyje anglų kalba pripažįstama kaip valstybinė. Susikalbėti angliškai galima dar įvairesnėse valstybėse. O kadangi nuolat vyksta globalizacijos procesai, žmonės migruoja, anglų kalbos reikšmė dar labiau išauga.
  4. Lengviau susipažinti. Anglų kalbos pamokose nedėstoma apie pažintis, bet kalba padeda susipažinti. Pažintys užmezgamos kursuose, kelionėse ar netgi jūsų gimtojo miesto gatvėje, kai turistas iš svečios šalies pasiteirauja, kur rasti kavinę.
  5. Postūmis siekti tikslų. Jei lankomos anglų kalbos pamokos, atsiranda stimulas gilintis ir į kitus dalykus. Progresas juk įkvepia. Galbūt nuspręsite susipažinti ir su ispanų, italų, kinų ar kokia kita kalba? Kaip sakoma, mokytis niekada nevėlu. Be to, niekas nereglamentuoja, kokią kalbą rinktis. Todėl laisvai siekiama tikslų.

Pamokose mokomasi. Ir tai nėra vien žodžių žaismas. Karjera, kelionės, globalizacijos veiksniai, pažintys, tikslų siekimas – visa tai susiję su anglų kalba. Ir visa tai aktualu. Todėl jei nusprendėte kibti į užsienio kalbos mokslus, belieka palinkėti kuo didžiausios sėkmės. Good luck!

Panašūs straipsniai:
 
USB-C Charge Cable 2m
 
Daugiafunkcinis įrenginys Xerox WorkCentre 3025V_NI
 
Dell Inspiron 15 3576 15.6“FHD/i3-7020U/4GB/1TB/Radeon520 2GB/Win10/ENG RU/Black nešiojamas kompiuteris
 
Innova Glamorous Oil Gloss Spindesio suteikiantis plaukų aliejus, 75ml
Facebook Twitter