Namams

Led lempos šviestuvams ir kur jų įsigyti?

Ar pamenate, kada pirmą kartą sužinojote apie led technologijas? Tai buvo tikras perversmas. Visi suprato, kad tokios lempos sunaudoja kelis kartus mažiau energijos, o tiems, kas turi ne vieną šviestuvą tai yra itin aktualu. Šiandien, kada praėjo ne vieneri metai nuo šios technologijos atsiradimo, kiekvienas gyventojas žino kas tai yra ir dažnas tokias lempas naudoja buityje. Lempos šviestuvams gali būti įvairių tipų. Šiandien rinkoje yra itin didelis asortimentas. Galima rasti įvairiausių produktų, skirtingų galingumų. Todėl natūralu, kad daugelis pirkėjų tiesiog pasimeta, kuomet reikia nusipirkti lemputes. Įsigyjote šviestuvą, tačiau nežinote kokio gamintojo lemputes rinktis? Tokios situacijos geriausias variantas konsultuotis su specialistais. Nustebsite, kad ne ir prekybos centruose dirbantys darbuotojai tikrai daug žino apie tokias lempas ir galės kompetentingai patarti. Aišku, geriausias variantas tai net patiems neieškoti tokių led lemptų. Tiesiog kreipkitės į šviestuvo pardavėją ir paprašykite patarti, kur galima nusipirkti tinkančias lemputes. Kiekvienas šviestuvų pardavėjas gali ne tik rekomenduoti konkretų pardavėją, tačiau ir gana dažnai jie patys parduoda tokias lemputes. Aišku, pas juos bus kaina kažkiek brangesnė. Tačiau prieš apsisprendžiant pirkti ar ne, reikia įvertinti tai, jog jeigu patys ieškosite lempučių tai gaišite daug laiko ir nėra garantija, kad rasite tikrai pigiau. O kur dar išlaidos važinėjant po prekybos centrus.

 

Ar led lempos tikrai ekonomiškos?

 

Jau ne vienas vartotojas įsitikino, kad ne visų gamintojų led lemputės yra geras pasirinkimas. Dažnai jos yra gan brangios, lyginant su paprastomis lemputėmis ir gana dažnai genda. Būtent antrasis faktorius ir lemia tai, jog kartais iš tikrųjų jūs nieko nesutaupote. Norint būti protingu vartotoju reikia viską gerai apsvarstyti. Pirmiausia reikėtų įvertinti tai, kiek dabar išleidžiate pinigų buto ar namo apšvietimui. Kaip dažnai naudojate šviestuvus? Jeigu esate tas žmogus, kuris į namus grįžta tik miegoti ir naktį nenaudoja šviesos, tai vargu ar tikrai verta investuoti į led technologiją. Savo šviestuvams reikėtų nupirkti tiesiog paprastas lemputes ir nesukti sau galvos apie ekonomija. Tačiau tie, kurie yra namisėdos ir mėgsta naktynėti, verta pagalvoti apie led lemputes.

 

Kaip išsirinkti lempas šviestuvams?

 

Prieš važiuodami į parduotuves pasinaudokite internetu. Čia visuomet galite rasti daug naudingos informacijos apie lempučių gamintojus, galingumus ir kainas. Daugelis pardavėjų net atlieka tyrimus, kuomet išsiaiškina kokios lempos šviestuvams yra pačios geriausios. Nepatingėkite paieškoti informacijos ir tikrai atrasite tuos pardavėjus. Aišku, ko gero greičiausias būdas, tai pasinaudoti paieškos sistemomis ar “Youtube” socialiniu video tinklu. Čia iš tiesų gausus informacijos kiekis.