Mada

5 drabužiai, kurie privalo būti tavo spintoje

sukneles internete maza juodaNesvarbu kiek tau metų – 18 ar 35 – tavo spintoje tiesiog privalo būti šie penki rūbeliai, tinkantys tam tikroms progoms ir neverčiantys sukti galvos “o ką man apsivilkti?”. O juk to moterims kartais ir reikia – tiesiog paprastų rūbų padedančių išsisukti įvairiose situacijose.

Lengvai krintanti, trumpa blizgučiais padabinta suknelė

Kodėl tau jos reikia? Jei tau per 20 ir ari kaip arklys (mokslai, ruošimasis egzaminams iki ryto ir dar varginantis darbas biure), tuomet ir linksmintis turi atitinkamai iš širdies. O kaip gi geriau užkariauti šokių aikštelę jei ne su dėmesį atkreipiančia, spindinčia suknele. Be baimės galima pirkti tokias sukneles internetu, nes lengvai krintanti blizgučiais puošta suknelė niekada nebus netinkama net nepasimatavus.

Prie suknelės prisiderink paprastą juodą švarkelį, kuris prislopins blizgesį ir suteiks paslaptingumo einant gatve ar prieš įžengiant į šokių salę.

Paprastas odinis švarkelis

Kodėl tau jo reikia? Neįmantrus, paprastas, kokybiškos odos švarkelis ne tik sušildo kuomet ateina vėsus ruduo, tačiau puikiai tinka prisiderinti tiek prie džinsų, tiek prie ilgos elegantiškos suknelės ar klasikinių kelnių. Tai universalus viršutinis rūbas, tad tiesiog privalo atsirasti tavo spintoje.

Oksfordai(bateliai)

Kodėl tau jų reikia? Oksfordais vadinami klasikiniai, kiek vyriškus primenantys bateliai puiki balerinų alternatyva, ypač jei siekiama sukurti oficialų stilių. Rinkitės klasikinės juodos spalvos arba ryškių spalvų batelius.

Per petį permetama rankinė

Kodėl tau jos reikia? Nieko nėra šauniau, kaip nesirūpinti, jog nuo peties nenuslinktų rankinė ir kad rankos yra laisvos čiupinėti daiktus parduotuvėje ar laikyti šampano taurę ir deserto lėkštutę vakarėlyje. Tokių rankinių garderobe galėtų net atsirasti kelios – laisvalaikio, oficiali, vakarėliui.

Maža juoda suknelė

Kodėl tau jos reikia? Daugeliui merginų šis klausimas retai kyla. Visos žino, jog maža juoda suknelė gelbėja kuomet rankose kvietimas į darbo vakarėlį, teatrą, kokteilių vakarėlį ar pobūvį. Kaskart priderinus naujus aksesuarus, švarkelį, delninukę bei papuošalus galima atrodyti vis kitaip ir niekas net nesupras, jog tai ta pati maža juoda suknelė.