Bullstyle.lt
Mada

Vyriškų aksesuarų pritaikymas kuriant savo įvaizdį

Manote, kad jūsų dabartiniam vyriškam įvaizdžiui reikia šiek tiek didesnio polėkio ir žavesio? Norite labiau išsiskirti ir savo kasdienį stalių paversti kur kas šiuolaikiškesniu ir madingesniu? Jei taip, tuomet neapsiribokite vien tik drabužių paieškomis – ne ką mažesnį dėmesį skirkite ir vyriškiems aksesuarams, kurių dabartinis pasirinkimas yra didžiulis.

Diržai: jums tikrai nėra būtina savo drabužių spintoje turėti dešimt ar dvidešimt skirtingų vyriškų diržų. Tai gali sukelti jums dar didesnį galvos skausmą. Įprastai pakanka turėti keletą skirtingų spalvų diržų, su įprastinėmis sagtimis. Svarbiausia, kad diržai būtų pagaminti iš pačios aukščiausios kokybės odos. Ir nepamirškite – diržas turėtų derėti prie jūsų pasirinkto apavo.

Kojinės: turbūt nustebote? Tačiau kojines taip pat galite priskirti prie labai svarbių vyriškų aksesuarų. Kojinės turi didžiulės įtakos jūsų pasirinktam aprangos stiliui. Tereikia pasirinkti netinkamos spalvos ar raštų kojines, kad akimirksniu savo stilių paverstumėte tragišku. Pavyzdžiui, galbūt iki šiol manėte, kad kojines reikėtų derinti prie batų? Jei taip, labai klydote! Kojines reikėtų derinti prie kitų savo aprangos detalių.

Laikrodžiai: nė nereikia sakyti, kad šis aksesuaras gali radikaliai pakeisti vyro įvaizdį. Be to, įprastai laikrodis akimirksniu krenta į aplinkinių žmonių akis, todėl ypač svarbu, kad jūsų pasirinktas laikrodis derėtų prie jūsų aprangos ir būtų aukštos kokybės.

Apyrankės: tai yra labai subtilus vyriškas aksesuaras, kuris gali būti pritaikomas prie skirtingo stiliaus (t.y. tiek formalaus, tiek ir laisvo). Be abejo, rinkitės tokią apyrankę, kuri būtų pakankamai universali – juk jei jūs imsite jai jausti didelius sentimentus ir prie jos labai prisirišite, pastarąją norėsite dėvėti kiekvieną dieną.

Rankinės: nemaža dalis vyrų net nenutuokia, kad rankinė yra puikus vyriškas aksesuaras – jie rankines (arba kuprines) traktuoja kaip įprastinį neišvengiamą ir kasdienį daiktą. Tačiau jei jūs tinkamai priderinsite rankinę prie savo kasdienio stiliaus, galite jį paversti tiesiog nepriekaištingu. Tuomet tai taps ne tik praktišku daiktu, tačiau taip pat bus ir tobula jūsų įvaizdžio detalė.

Naudingais patarimais dalinasi aksesuarų specialistai BullStyle.lt