Mada

Ruduo – puikus metas tvarkyti spintą ir atsinaujinti

Nors orai dar lepina šiluma, netrukus išauš metas tvarkyti spintą ir paslėpti vasarinius lengvus drabužėlius. Taigi pats metas „perkratyti“ garderobą ir atsikratyti kai kurių drabužių. Dalijamės sąrašu drabužių ir kitų daiktų, kuriuos iš spintos reikėtų nedelsiant išprašyti.

Per maži ar per dideli drabužiai. Tikriausiai pati žinote, kad pažadai atsikratyti 5 kg – ne jums, taigi negailėdamos atsikratykite drabužių, į kuriuos netelpate ir kurie tik užima vietą. Tas pats galioja ir drabužiams, kuriuos dėvėjote būdama nėščia ar kai buvote gerokai pilnesnė.

Drabužiai, kurių nebuvote apsivilkusi bent 6 mėn. Stiliaus ekspertų teigimu, iš spintos reikėtų iškraustyti visus drabužius, kurių nevilkėjote pusę metų ir ilgiau. Jei spintoje vis dar guli nuo paauglystės likę megztiniai ar džemperiai su animacinių filmų herojais, juos atiduokite tiems, kuriems jie galėtų praversti.

Senamadiški drabužiai, aksesuarai ir avalynė. Senas daiktas senam nelygu, tačiau tikrai yra tokių drabužių, kurių laikyti neverta ir kurie mados viršūnėse jau nebebus. Žinoma, nekalbame apie megztuką, kurį dėvėjo jūsų mama ir močiutė ir kuris atrodo kaip naujas – tai tikras lobis. Tačiau platėjančius džinsus, batus smailiu priekiu ar sintetinę permatomą palaidinę tikrai galite iš spintos išprašyti.

Drabužiai, kuriuos ketinote sutaisyti. Spintoje guli bent keli megztiniai, nuo kurių reikia nuimti burbuliukus? O gal laikote kelnaites, kurios turi po vos įžiūrimą skylutę? Jei pūkų rinkiklio ir adatos nepaėmėte per pastaruosius mėnesius, matyt, to nepadarysite niekada, tad negailėkite morališkai pasenusių daiktų ir su jais atsisveikinkite.

Drabužiai su įsisenėjusiomis dėmėmis. Jei turite drabužių, iš kurių dėmės neišsiplauna, drąsiai juos meskite lauk. Jie netinka dėvėti net po namus – šiais laikais, kai puikiausi rūbai internetu pardavinėjami tokia nedidele kaina, tikrai neverta sandėliuoti drabužių.

Kančią keliantys drabužiai ir avalynė. Esate pakankamai subrendusi, kad nebesikankintumėte. Pamenate posakį „grožis reikalauja aukų“? Anaiptol! Šiandien galime įsigyti ir gražių, ir patogių drabužių bei avalynės. Taigi jei turite liemenį veržiančią suknelę ar velniškai spaudžiančius batus, jie nedelsiant turėtų apleisti jūsų spintą!