Mada

4 mitai apie maudymosi kostiumėlius

maudymosi kostiumėliaiNetrukus vasara! Dažnai nukreipusios nosytę į pro langą šviečiančią saulę užsimerkiame ir įsivaizduojame baltą šiltą smėliuką glostantį pėdas, gaivų vasarišką vėją ir į krantą atsimušančias jūros bangas. O jei dar šone palmių giraitė ir žavus vaikinas… Et, taip norisi pasinerti į švelnias bangas. Bet atsimerki ir suvoki, jog net maudymosi kostiumėlio neturi. Tad laikas rinktis, kol vasara neįsibėgėjo! O kad tai padaryti būtų paprasčiau, tarsi riešutukus išgliaudysime 4 populiariausius mitus, kurie sklando apie maudymosi kostiumėlius.

Mitas #1: Niekada nevilkėkite balto maudymosi kostiumėlio.

Faktas: Baltas maudymosi kostiumėliai turi kūno spalvos pamušaliukus, tad niekas nepersišviečia ir nepriverčia raudonuoti nepatogioje situacijoje. Balti maudymosi kostiumėliai atrodo itin dailiai ir ypač tinka merginoms, kurių oda yra kiek tamsesnė.

Mitas #2: Kuo daugiau medžiagos, tuo geriau.

Faktas:  Papildomas medžiagos kiekis dengiantis kūną gali ne paslėpti, o kaip tik paryškinti. Pavyzdžiui, šortukai gali apspausti ir išryškinti papildomus riebaliukus ant šlaunų ar pilvuko. Tuo tarpu lengvos bikini kelnaitės pridengia, bet neįspraudžia ir nedeformuoja kūno linijų.

Mitas #3: Juodas maudymosi kostiumėlis lieknina.

Nors taip manoma apie visus rūbus, tačiau juoda tikrai nėra vienintelė, nepakartojama ir stebuklinga spalva, kuri leidžia atrodyti liekniau. Norint vizualiai atsikratyti kelių papildomų kilogramų, derėtų rinktis tamsiai mėlyną, violetinį, rudą ar tamsiai žalią maudymuką. Vertikalūs bei įstriži brūkšniai taip pat leidžia sukurti lieknesnio liemens įspūdį.

Mitas #4: Maudymuko dydis turi nesiskirti nuo įprastų dydžių.

Jei dėvite 36 dydžio drabužius, tai nereiškia, jog 36 dydžio maudymosi kostiumėliai jums tiks. Maudymukai tipiškai yra mažesni nei drabužiai, kadangi juos numatyta vilktis ant kūno, kai tuo tarpu megztinius velkamės ant marškinėlių, maikučių ar kitų drabužių. Tad geriausia rinktis vienu dydžiu didesnį nei įprastų drabužių, o jei taikotės įsigyti maudymosi kostiumėlį, kuris taikytas paauglių amžiaus grupei, geriau rinktis dviem dydžiais didesnį. Didesnis geriau nei mažesnis, kadangi nėra nieko blogiau, kaip į odą besirėžiančios  maudymosi kostiumėlio petnešėlės ar raišteliai.

Susipažinote su mitais? Puiku, galite vėl užsimerkti ir svajoti apie rojaus kampelį žemėje, kadangi rinkdamasi maudymosi kostiumėlį nesuklysite.