Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Patarimai, kurie padės sutaupyti perkant drabužius

Kombinezonas

Vidutinė šeima per metus išleidžia apytiksliai 2 proc. viso savo biudžeto drabužiams. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo pakankamai nedidelė suma, tačiau bet kuriuo atveju tai yra daugiau nei keli tūkstančiai eurų. Todėl visuomet pravartu pagalvoti apie būdus, kurie galėtų padėti sutaupyti. Ir net jei manote, kad to daryti neverta, juk drabužiams išleidžiama pinigų suma, palyginti su kitomis kiekvieną mėnesį patiriamomis išlaidomis, nėra tokia didelė – vis dėlto, pagalvokite, ką galėtumėte nuveikti išvengę vienokių ar kitokių išlaidų. Taigi, pateiksime jums keletą naudingų patarimų, padedančių sutaupyti perkant drabužius.

Pirkite geros kokybės drabužius

Kartais galima išleisti labai daug pinigų, tačiau įsigyti begalę prastos kokybės drabužių, kuriuos galėsime dėvėti vos keletą kartų. Tai nėra praktiškas ir sutaupyti leidžiantis sprendimas, todėl visuomet rekomenduojama investuoti į aukštos kokybės drabužius. Pavyzdžiui, kokybiškas ir iš geros medžiagos pasiūtas kombinezonas gali tarnauti ne vienerius metus, todėl investuoti į tai, kas yra praktiška, universalu ir kokybiška – tikrai verta.

Apsipirkite tinkamu metu

Turbūt pastebėjote, kad kiekvieną sezoną parduotuvės mirgėte mirga nuo įvairių akcijų ir nuolaidų. Dažniausiai tokiais atvejais yra išparduodami praėjusių sezonų drabužiai, o tai reiškia, kad žiemą labai nebrangiai galite įsigyti drabužius vasarai ir pavasariui.

Užsiprenumeruokite naujienas

Tai labai naudingas būdas akimirksniu sužinoti apie pačius naujausius pasiūlymus. Greičiausiai jums ne kartą buvo tekę susidurti su situacijomis, kuomet apsilankę vienoje ar kitoje mėgstamoje parduotuvėje neberasdavote jums tinkančio dydžio modelių, nes pastarieji jau buvo išpirkti? Norint, kad taip nenutiktų, reikėtų sekti drabužiais prekiaujančių parduotuvių naujienas.

Pernelyg dažnai drabužių neskalbkite

Kai kurie žmonės tiesiog pamišę dėl reguliaraus ir dažno drabužių skalbimo, tačiau kai kuriais atvejais tai gali būti labai netinkamas sprendimas, kuris nepadeda turimus drabužius išsaugoti kaip įmanoma dažniau. Tai ypač pastebima tais atvejais, kai dažnai skalbiami džinsai. Todėl jei nėra didelės būtinybės, venkite pernelyg dažno drabužių skalbimo.

Nevenkite pasidairyti po internetines parduotuves

Jei žinote savo išmatavimus, drabužių įsigijimas internetu jums neturėtų sukelti jokių nepatogumų. Tokiu atveju taip pat galėsite rinktis iš didesnio drabužių asortimento ir dar daugiau sutaupyti.

Panašūs straipsniai:
 
Gigabyte Low Profile NVIDIA, 4 GB, GeForce GTX 1050 Ti, GDDR5, PCI Express 3.0, DVI-D ports quantity 1, HDMI ports quantity 2, Memory clock speed 7008 MHz
 
Benq ZOWIE XL2546 24.5 “, TN, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 1 ms, 320 cd/m², Black
 
Samsung HW-MS6500/EN Namų kino sistema
 
Canon CA-110/CA-110E Kintamosios srovės adapteris/maitinimo šaltinis – Nauja, be pakuotės(BULK)