IT

Mažas modemas – ambicingi tikslai

Sakoma, ne viskas auksas, kas auksu žiba. Net nesigilinant į šio posakio reikšmę galima teigti, jog daugeliui šiuolaikinių žmonių auksas tikrai ne pirmoje vietoje. Svarbiau, kad kompiuteris ir modemas tinkamai veiktų – kad būtų internetas.

Darbas, mokslas, pramogos – visa tai susiję su internetu, visa tai yra internetas. Naujienos, informacija apie įvairius dalykus, bendravimas… Virtualus pasaulis kuo toliau, tuo labiau artėja prie realaus. Bet norint naudotis internetu be trikdžių reikalinga gera įranga.

Anksčiau 3G atrodė kaip gana solidus standartas. Vėliau imta plėsti 4G aprėptį. Ir dabar, kai 4G gali naudotis daugybė žmonių, kai kuriose vietose greitesnis 4G lengviau „pagaunamas“ nei 3G. Džiugu, ar ne? Taip, tačiau 4G neprieinamas, jei neturite tinkamo modemo.

Modemai nedideli, bet jų naudos nepaneigsi. Deja, kainos kartais nelabai priimtinos. Tačiau bent du variantai yra – pirkti internetu arba ieškoti akcijų. Arba tų akcijų ieškoti būtent elektroninėse parduotuvėse. Tik tuomet svarbu pasidomėti, ar tai patikima parduotuvė. Niekas nenori išmesti pinigų į balą. Perkant modemą reikia gauti modemą, o ne riestainio skylę. Tad pora minučių žvalgantis po interneto platybes turėtų padėti atsirinkti, kur pirkti verta, o kokią svetainę geriau aplenkti.

Mažas modemas – ambicingi tikslai. Taip skelbia šio straipsnio pavadinimas. Apie privalumus pasakoja ir pardavėjai. Ne paslaptis, kad vieni modemai funkcionalesni už kitus. Pavyzdžiui, vienas įrenginys veikia 4G režimu, o kitas reikalui esant persijungia į 3G ar 2G – tai aktualu vykstant į kokią nors vietą, kurioje 4G nepasiekiamas. Aišku, 2G žvelgiant iš šiuolaikinės perspektyvos atrodo kaip lėčiausias vėžlys.

Galimybė prijungti išorinę anteną, galimybė įdėti atminties kortelę ir naudoti kaip USB raktą – dar pora pavyzdžių, kokiais talentais kai kurie modemai pasižymi. Kuria funkcija besinaudotume, tikslas tas pats – geras interneto ryšys.

Darbas, mokslas, pramogos – visa tai susiję su internetu, visa tai yra internetas. Taip sakėme antroje pastraipoje, taip sakome ir dabar. Šias mintis patvirtina ir pardavėjai, kurių asortimentą sudaro ne vien modemai, bet ir maršrutizatoriai, antenos.