SEO paslaugos
IT,  Paslaugos,  Verslas

SEO paslaugos, SEO straipsniai ir jų talpinimas.

Bendrai apie SEO.

Jau darosi sunku rasti įmonės vadovą, kuris nebūtų girdėjas apie SEO paslaugas. Daugiau ar mažiau, bet visi jau supranta, kad SEO – svetainės iškėlimas paieškoje. Aišku, šiomis paslaugomis labiausiai domisi tie verslininkai, kurie naujus klientus gauna interneto pagalba.

Ką naujo galima pasakyti apie SEO?

Daugėja šias paslaugas teikiančių įmonių skaičius ar bent jau pastebimas internetinių svetainių augimas. Rinkoje su kiekviena diena atsiranda nauji puslapiai skelbiantys apie SEO paslaugų teikimą. Ar tai gerai? Žinoma, kad taip. Kuo daugiau specialistų, tuo didesnė konkurencija ir didėja paslaugų kokybė. Jeigu peržvelgsite interneto rinką, rasite nemažai straipsnių ar video, kuriuose mokoma, kaip išsirinkti SEO agentūra ar SEO specialistą. Daudinga, kuomet rinkos lyderiai dalinasi informacija, kaip atskirti SEO specialistus nuo SEO naujokų. Profesionalios SEO paslaugos kainuoja tikrai nemažai, tad prieš pasirašydami sutartį su agentūra, būtinai perskaitykite patarimus.

SEO straipsniai – kas, kur, kodėl?

Jie veikia ir todėl juos vis dar aktyviai naudojame. Kas yra ? Tekstai, kuriuose talpinamos aktyvios nuorodos. SEO specialistai juos vadina „donorais“. Šie straipsniai duoda naudą jūsų web projektui ir padeda pagerinti raktažodžių pozicijas paieškoje. Jeigu skaitote šį tekstą – tai SEO straipsnis. SEO straipsniai gali būti kokybiški (kaip šis) arba nekokybiški. Kaip suprasti kokybę? Esame įsitikinę, kad tik tekstai, kuriuose yra vartotojams naudinga informacija galima laikyti tikru SEO straipsniu. Visi kiti…. Tikrai sutiksite SEO straipsnių rašytojų, kurie siūlo SEO straipsnių rašymo ir talpinimo paslaugas. Būtinai atkreipkite dėmesį į tekstų kokybę. Jeigu rašoma apie „orą“ ir nėra jokios pagrindinės minties, liaudiškai kalbant rašoma svarbu, kad rašyti. Nepirkite tokių tekstų. Taip, jie gal ir duos nauda, bet trumpalaikę. Tikrai ne už kalnų nauji „Google“ updei’tai, kuomet bus filtruojama tekstų kokybė, skaitomumas. Gal būt bus vertinamas svetainėje praleidžiamas laikas. Nerizikuokite. Rinkoje tikrai yra įmonių ir fizinių asmenų siūlančių profesionalias rašymo paslaugas. Nedaug, bet yra.

SEO straipsnių talpinimas.

Vienas svarbiausių darbų, atrinkti svetaines į kurias bus talpinami SEO straipsniai. Jeigu peržvelgsite rinkoje siūlomų SEO katalogų kokybę, tuomet tikrai pamatysite, kad yra kokybiškų ir nekokybiškų katalogų. Pagal ką juos filtruoti? SEO specialistai rekomenduoja vertinti pagal:

  • Puslapio autoritetą (angl. Page authority);
  • Domeno autoriteą (angl. Domain authority);
  • MOZ RANK balą;
  • „Google PageRank“;

Taigi, ieškodami vietų, kur talpinti savo SEO straipsnius vadovaukitės minėtais punktais.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt