filmai online

Filmai online: kur ir kaip juos žiūrėti legaliai?

Stebitės kodėl Lietuvoje yra tiek daug filmų tinklapių, kurie ima nemažas sumas už filmų peržiūras? Jums reikėtų labiau pasidomėti filmų platinimu. Internetu įvairiausius kūrinius už centus leidžiantys žiūrėti portalai kaip tik nustato daug mažesnius mokesčius nei turėtų būti. Aiškiau kalbant, filmai online žiūrimi gerokai pigiau nei turėtų būti. Matote, jeigu kiekvieną filmą žiūrėtumėte kino teatre, tai už kiekvieno peržiūrą privalėtumėte mokėti po kelis eurus. Filmus platinantys portalai nustato daug mažesnius mokesčius, todėl nereikėtų skųstis jų nustatytais įkainiais. Tuo labiau, dabar yra suteikiama galimybė už vienkartinį mėnesio mokestį žiūrėti filmus neribotai. Ką pravartu žinoti apie filmų žiūrėjimą internete?

Kai kurie portalai, nors ir taiko mėnesio mokestį, tačiau filmų žiūrėjimas tokiu principu vis tiek išlieka naudingesnis nei kas kartą einant į kino teatrą. Daugelis interneto vartotojų nė neskaičiuoja kiek jiems tektų išleisti pinigų už kiekvieno filmo peržiūrą, o sumos susidarytų gana įspūdingos. Kai kurie portalai mėnesio mokesčius nustato dėl to, kad kiekvieną mėnesį filmų repertuaras yra keičiamas t.y. atnaujinamas filmų sąrašas. Taip pat pabrėžti reikia tai, kad filmai online tokiuose portaluose dažniausiai platinami legaliai – ten nėra piratinės produkcijos. Šie portalai gauna leidimus filmų platinimui. Žinoma, problema tame, kad tokie portalai jums tikrai negalės pasiūlyti filmų, kurie ką tik pasirodė kino teatruose – teks laukti gerokai daugiau laiko.

Kas liečia filmų peržiūrą kituose filmų portaluose, tai labiausiai reikia išskirti nelegaliai kūrinius platinančius tinklapius. Rinkdamiesi juos, jūs galite žiūrėti filmus nemokamai, tačiau taip elgdamiesi, jūs pažeidžiate įstatymus. Nelegalių filmų platinimas yra gana opi problema Lietuvoje – dauguma interneto naudotojų net nemano, jog jie elgiasi neteisėtai. Blogiausia tai, kad tokie žmonės net nesuvokia, jog jie gali sulaukti problemų, jeigu teisėsauga išsiaiškins, jog filmai žiūrimi nelegaliai. Tai reiškia, kad nelegalia veikla užsiima ne tik filmų platintojai, bet ir juos žiūrintys žmonės.

Jeigu norite, kad niekas negalėtų prie jūsų prikibti dėl filmų internete žiūrėjimo, tai tuomet siūloma naudotis internetinės televizijos paslaugomis arba pradžioje minėtų portalų pasiūlymais – filmus žiūrėti už simbolinį mėnesio mokestį.

Panašūs straipsniai:
 
Asus VivoBook X541UA Black Chocolate, 15.6 “, HD, 1366 x 768 pixels, Gloss, Intel Core i3, i3-6006U, 4 GB, DDR4, HDD 1000 GB, 5400 RPM, Intel HD, Super-Multi DL 8x DVD+/-RW, Windows 10 Home, 802.11 b/g/n, Bluetooth version 4.0, Keyboard language English,
 
LG F2J5WN3W skalbimo mašina
 
ASUS UX360CA Zenbook Flip 13.3“ Core M 8GB 256GB SSD Windows
 
Nokia 130 (2017) 1.8 “, TFT, 120 x 160 pixels, 4 MB, 0.008 GB, microSD, Dual SIM, Mini-SIM, Bluetooth, 3.0, USB version microUSB 2.0, Built-in camera, Main camera VGA MP, 1020 mAh, 4.84 cm, 11.15 cm, 1.42 cm, Warranty 24 month(s)
Facebook Twitter

About Unseen