Grožis

Kaip pirkau proginę suknelę internetu?

progines suknelesNoriu papasakoti kaip ieškojau progines sukneles. Viskas prasidėjo nuo to, kad išteka geriausia draugė ir mane pakvietė į savo vestuves, kurios vyks vasarą. Gavau kvietimą, tai reikia pasipuošti. Kaip puošius? Atsakymas paprastas – suknele. Tai prasidėjo suknelės paieškos. Kai turėjau laisvą dieną, aplankiau prekybos centrus. Kadangi laiko turėjau daug, tai niekur neskubėjau, pradėjau eiti iš parduotuvės į parduotuvę. Nors ir daug parduotuvių, tačiau niekas nekrito į akis. Jau buvau nusiminus, kad nieko nerasiu, tačiau paieškas tesiau toliau. Jau beveik apėjau visą prekybos centą, bet nieko nežinau, nusprendžiau, kad šiai dienai jau užteks, ateisiu kitą savaitę, galbūt bus nauja kolekcija, naujos prekės, nauji pasirinkimai.

Taip prabėgo kelios savaitės ir vėl nusprendžiau šturmuoti prekybos centrą. Viskas prasidėjo iš naujo, vėl tos pačios parduotuvės, vėl tos pačios parduotuvių vitrinos, nieko naujo neradau, viskas tas pats. Šios dienos paieška buvo baigta vėl nesėkmingai. Keliaudama namo, pagalvojau, kad internete yra visokių drabužių elektroninių parduotuvių, kurios taip pat prekiauja visokimis proginėmis suknelės, kodėl nepaieškojus ten? Taip vieną vakarą, pradėjau dairytis internete. Kadangi anksčiau neteko pirkti internetu, tai pradžioje buvo keista. Nežinau ar realybėje suknelės atrodo taip pat kaip nuotraukose, kaip pirkti, net buvo keista kaip pirkti, jeigu negaliu pasimatuoti, galbūt suknelės išmatavimai kitokie arba suknelė man visai netiks, atrodys negražiai. Nors ir bijojau, bet nusprendžiau pirkti internetu, blogiau nebus.

Taip klaidžiojau po įvairias svetaines, peržiūrėjau labai daug prekių, visokių modelių. Ir išsirinkau dvi sukneles, viena buvo ilga, beveik iki žemės, o kita trumpa, kokteilinė. Beliko išsirinkti kurią pirkti. Nusprendžiau kreiptis pagalbos į savo vaikiną, šį kartą jis man padės. Aišku, vaikinas išrinko trumpą suknelė, jam pasirodė gražesnė. Na pasitikėjau vaikino nuomone, pradėjau bandyti užsisakyti. Tačiau dar prieš tai, nusprendžiau pažiūrėti į dydžių lentelę, kad nebūtų problemų su netinkamu dydžiu. Pasitikslinau, viskas gerai, dydžiai nesumažinti, nepadidinti, tai turi tikti. Užsakymas padarytas, belieka laukti. Po savaitės laiko kurjeris pristatė siuntinį. Suknelė tiko ir realybėje dar gražesnė, likau patenkinta.