Namams

Skantherm krosnelės

KrosnelėsOriginaliausias ir techniškai išradingiausias Vokietijos krosnelių gamintojas Skantherm. Šios kompanijos produkciją suskirstyta į dvi serijas „Fireworks“ ir „Classics“. Pirmoji – tai itin modernių šildymo krosnelių serija, apdovanota aukščiausiais apdovanojimais ir pripažinta tiek šildymo sistemų specialistų, tiek objektų dizainerių viasame pasaulyje. Antroji serija „Classics“ labiau tradicinė, kurioje apstu įdomių aukštos kokybės plieno ir muilo akmens gaminių, išskirtinių savo techninėmis charakteristikomis bei dekoro galimybėmis. Plačiau aptarsime Skantherm krosnelių versiją „Fireworks“

Konvekcinė krosnelė Emotion

Viena įdomiausių pirmosios serijos krosnelių galima tituluoti „Emotion“ modelį su itin didžiuliu lenktu stiklu. Modelis turi rotacijos galimybę, tad liepsną galimą nukreipti į ivairias patalpos vietas. Šios krosnelės naudingumo koeficientas itin aukštas – net 83%. Krosnelė gali apšildyti daugiau nei 80 m2 plotą, jos svoris vos 130 kg., dūmtraukio diametras standartinis – 15 cm skersmens. Modelis turi dvi modifikacijas, “S” ir “M” versijas kurios skiriasi dydžiu ir galingumu.

Plieninės krosnelė Shaker ir Trigo

Neabejotinai įspūdingiausias ir keisčiausias – krosnelės modelis “Shaker”. Ši, kėdę primenanti konvekcinė krosnelė pelnė ne vieną prestižinį apdovanojimą visoje Europoje. Šildomoji galia prilygsta apie 70 m2 apšildomo ploto, svoris apie 110 kg. 15cm dūmtraukio diametras nesukelia jokių problem montuojant šią krosnelę į standartinius kaminus. “Shaker” autorius – garsus dizaineris Antonio Citterio. Ši unikali konvekcinė krosnelė turi kelias modifikacijas, trumpą bei ilgą suolelį malkoms.
Kalbant apie “Fireworks” seriją negalima nepaminėti modelio “Trigo”, kurio didžiausia ypatybė – stiklas trijose krosnelės sienelėse. Didžiulis liepsnos matomumas iš visų pusių, itin aukštos kokybės plienas ir vermikulito įdėklas degimo kameroje užtikrina ne tik šaunų vaizdą interjere, tačiau ir sėkmingą patalpų šildymą. Krosnelės galingumas – daugiau nei 8 kW, tai užtikrina apie 90 m2 apšildomo ploto. “Trigo” svoris – vos 140 kg.