Mada

Vyriški rūbai ir klaidos, juos renkantis

Stereotipiškai manoma, jog drabužių spinta bei jos turinys – išskirtinai moteriški reikalai. Vis dėlto, šiandien kiekvienas, save gerbiantis vyras rūpinasi tuo, kaip atrodo. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokios dažniausios klaidos pastebimos renkantis vyriškus rūbus ir kaip jas ištaisyti.

  • Netinkami drabužiai vyrams. Šiuo atveju nekalbama apie konkrečius modelius, spalvas ar derinius. Tiesiogiai apibūdiname tai, kas pakiša koją daugeliui vyrų – netinkamo dydžio nešiojimas. Kiekvienas drabužis, kurį dėvite turi tobulai jums tikti. Jeigu turite antsvorio, nesistenkite įtilpti į džinsus, kurie tiko prieš kelis mėnesius – dar labiau pabrėšite tai, jog šaltuoju metų laiku per daug mėgavotės alumi ir kepta duona. Taip pat ir itin liekno sudėjimo vyrai neturėtų maskuoti savo sudėjimo per dideliais drabužiais – raumenų iliuzijos jie tikrai nesukurs.
  • Orientavimasis į kiekybę, o ne kokybę. Galime lažintis, jog perkraustę jūsų spintą, rastume galybę skylėtų marškinėlių, nunešiotų džinsų, kuriuos karts nuo karto dėvėte, nes juk „niekas nepastebi“. Netiesa. Siūlome šiandien pat pašalinti visus dėmėtus, išblukusius ir nebetinkamus drabužius ir susidaryti mažą sąrašą būtiniausių drabužių, kuriuos įsigysite artimiausiu metu. Dar kartą pabrėžiame, jog sąrašas neturėtų būti ilgas – tam, kad atrodytumėte puikiai kiekvieną dieną pakaks investuoti į kelis aukštos kokybės drabužius kiekvieno sezono metu.
  • Blogų stiliaus pavyzdžių kopijavimas. Jeigu dauguma jūsų draugų rengiasi (švelniai tariant) neskoningai, tikėtina, jog jūs nesąmoningai perėmėte jų įpročius. Laikas keistis. Apsilankykite internetiniuose puslapiuose ar susiraskite stilingiausią jūsų pažįstamą vyrą ir „nusižiūrėkite“ jų aprangas. Po kurio laiko nebereikės tokių įkvepiančių paveikslėlių, nes ir patys įgausite stiliaus jausmą. Maža to, gali būti, jog savo pavyzdžiu įkvėpsite ir kitus draugus ar šeimos narius ir aplink save subursite stilingiausių vyrų kompaniją.

Taigi, net jeigu ir jaučiate, jog stiliaus srityje esate visiškas pradinukas, ne vėlu viską pakeisti. Pirmiausia įvertinkite, kokias klaidas darote dažniausiai ir imkitės veiksmų, padėsiančių jas ištaisyti jau šiandien. Svarbiausia nešiokite tai, kas tinka jūsų sudėjimui, pirkite mažiau, bet aukštesnės kokybės drabužių, galiausiai, kopijuokite jus labiausiai įkvepiančius vyrus. Taip vyriški drabužiai visada tiks ir atrodys puikiai.