Namams

Vokišką kokybę reprezentuojantys „Liebherr“ šaldytuvai

šaldytuvaiJei kada teko domėtis kokybiškais šaldytuvais, tikriausiai į akis krito kuris nors šaldytuvas Liebherr. „Vokiška kokybė“ – daugelis būtent taip apibūdina iš netolimosios Vokietijos atkeliavusią buitinę virtuvės techniką. O jei dar omenyje turima ir nedidelė kaina, tai Liebherr šaldytuvai tampa tikrais rinkos lyderiais. Žinoma, tik tarp tų, kurie ieško tikros kokybės ir kuriems ne vis vien, kur laikomas kasdienis maistas. Taigi kuo dar patrauklūs šie šaldytuvai ir šaldikliai? Ką apie juos reikėtų žinoti kiekvienam?

„Liebherr“ įmonė gamina tik šaldymo įrenginius, ir šioje srityje įmonė dirba daugiau nei pusę amžiaus – tai jiems leido ištobulinti gamybos technologiją ir pasiūlyti išties aukštos klasės gaminius. Pripažinkime, įmonė, kuri gamina viską, negali tiek investuoti į kiekvieno produkto kūrimą. Šie šaldytuvai renkami iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra saugios ir patvarios.

Visi Liebherr šaldytuvai yra klasikinio dizaino, gavę visą pluoštą apdovanojimų, o kiekvienas, kurio namuose stovi šis šaldytuvas, pritars, kad kiekviena detalė apgalvota iki menkiausių smulkmenų. Imkime, pavyzdžiui, šaldytuvo lentynėles – jos yra su specialiomis išpjovomis, kad jas būtų galima patogiau įstatyti ir išimti. Lentynėlių paviršius pagamintas iš braižymuisi atsparios medžiagos, lentynėlių kraštai papildyti nerūdijančiu plienu – tai didina stiklo atsparumą, nors ir šiaip jis naudojamas nedūžtantis.

Dėl klasikinio dizaino „Liebherr“ šaldytuvus paprasta pritaikyti bet kokio dizaino virtuvėje, įmonė gamina ir integruojamus į baldus šaldytuvus, šaldiklius. Šaldytuvų gamintojas gamybos procesuose naudoja pažangiausias technologijas, pažangiausius metodus, kad kuo labiau būtų tausojama gamta ir aplinka, kad jau pagaminti šaldytuvai eikvotų kaip galima mažiau elektros energijos – tai labai svarbu XXI amžiuje, kai gamtos ištekliai nuolat mažėja.

Šaldytuvas Liebherr sukurtas panaudojant unikalias „No Frost“ šaldymo sistemas, jis turi specialias zonas, pavyzdžiui, „BioFresh“, kuri skirta norintiems ilgiau išsaugoti šviežias daržoves. Taip pat yra specialios zonos mėsai, žuviai, paukštienai laikyti, kur palaikoma nuolatinė, žemesnė bei visame šaldytuve temperatūra. Taigi Liebherr šaldytuvai įvertinti jau ne vienos kartos, ir kartą įsigijusieji šios firmos šaldytuvą, prie kitų prekinių ženklų gaminių sugrįžti nebenori.